Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ri no niech powie to dopiero niespodziewanka bedzie:D u mnei ze śłuzem jest jak bylo malo ale jak sperma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D moj ex gin mi zawsze atkie niepodzianki mowil :D :D "pewno jest pani w ciazy" w srode kazal mi sobie wmawiac ciaze:D :D :D no idiota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, bo za szybko poleciałaś i nic nie mógł stwierdzić :P, ale plus jest taki, że wiesz, że cysty nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, ale teraz masz lekarza, ktory wymiata, wiec juz nikt Ci nic nie wmowi, ino POKAZE NA USG PECHERZYK:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...przy pierwszej wizycie jak mu powiedzial ze mnie brzuch boli i ze mam slabszy@ powiedzial ze ciaza a poszlam gdzies w 20dc :P:P:P a teraz poszlam bardziej po to zeby sprawdzic co z cysta i dlaczego okresu nie ma bo myslam ze moge miec wieksze problemy niz cysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jeszcze mnie na test ciiazowy namawial :D :D ale dobrze ze sie niedalam :D :D bo jak uslyszalam za mam 2 tyg sobie ciaze wmawiac milam juz dosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia leci sie starac;D:D oj trafił Ci sie konował niezmieski.oby nowy Pan G. Ci wynagrodził dobrymi wieściami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beda, beda :):) ej nicki migotki i moni mi sie myla:| bo na M sa;) myslalam, ze migotka poleciala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka jest :P to najpierw będziecie się pasjonować moim przypadkiem, testowanie pod koniec stycznia, kupa czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka zameldowana;) nie taka kupa;) zobaczysz jak przeleci, ani sie obejrzysz. tylko ladnie sie staraj:) bede trzymac kciuki baaardzo mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×