Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotka na hormony to jeszcze za wczesnie tak mi sie wydaje a co z reszta dziewczyn sie stalo ?? z dorota itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myslisz po jakim czasie nalezy zrobic badania hormonalne? z ciekawosci pytam, bo teraz zaczna 4 cykl staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, no to ja tak pisłam o tych 20-30 proc. szans w cyklu :P. miłego pracy ;) edzia, dorcia pisze z nami, ale ostatnio ma przerwę w staraniach, ale na krótko chce odpocząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że realnie za wcześniej może na badania hormonów...z tym, że jak pisałam wiele razy wcześniej, ja jego mogę zrobić szybko, bez kolejek i prawie za darmo, więc chyba nie ma sensu czekać, tym bardziej że oprócz tsh nie miałam hormonów wpływających na ciążę nigdy badanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj nic mi nie mow. ja to powinnam zrobic morfologie w ogole, bo nie robilam juz ze 3 lata :| ale ja i lekarze, badania nie bardzo mamy po drodze. pogadam z Pania G. we wt. nawet nie wiem jaki jest koszt takich badan, orientacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, to zapytaj, a nie wiem jaki jest koszt, trochę to kosztuje, ale tez nie jakiś majątek ;), a spokojniejsza będziesz, przynajmniej, ja tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co racja, to racja. slyszalam, ze prolaktyna czesto fiksuje. ale to ja sie tak troche ineresowalam, bo mam dluzsze cykle. no i ponoc czesto wystarczy ja uregulowac, zeby cieszyc sie fasolka:) ej normalnie ostatnio widze same ciezarne:| toz to szok:D tak mi sie przypomnialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, ja też widze same ciężarne, czasy wyżu znów idą :D no własnie o to chodzi, że może coś trochę blokować jakiś hormon i ciąży nie ma, a trochę wystarczy się podleczyć i efekty są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytalam to na badanie czy mozna miec dzieci dopiero sie robi mniej wiecej po 1-2 latach staran na potomstwo. ale dziewczyny spokojnie tak jak wczesniej pisalam trzeba pomeczyc meza i przytulac sie codziennie :) 🌻 to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś rok czeka z badaniami, to dla mnie jakas pomyłka ;). tzn. jak przez rok nie udaje się zajść, chodzi mi o podstawowe badania hormonów np...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, Ty mówisz o szczegółowych badań pod katem niepłodności...a my tylko o badaniu hormonów, które w Polsce tak ciężko wymusić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mysle o podstawowych badaniach. moze uda mi zebrac sie w sobie i szybko sie przebadac:) a tym czasem uciekam i zajrze jutro, no i skorzystam z rad edzi:D moj maz mowi, ze mi nie odpusci w tym m-cu.... :P zobaczymy co z tego wyjdzie:D moze nawet maly ktos;) buziaki i milego dzionka kobietki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia ri :). Będzie dobrze :). Wiesz z tymi badaniami, to spokojnie, po prostu, jak jest możliwość, to warto to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj babki czasami sa gorsze chwile lub dni ale trzeba sie trzymac i myslec o tym ze bedzie lepiej a w waszym przypadku ze napewno sie kiedys uda zajsc w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Moniś jak samopoczucie?Ale,żeście się tu rozpisały :) Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal mam bóle jak na @,jeszcze w to nie wierzę :) Martwi mnie ten męczący kaszel,ale skoro fasolinka jest aż tak malutka,to chyba nie powinien jej zaszkodzić :) Brak apetytu,coś bym zjadła,ale nie wiem co hehe W niedzielę chyba będę spokojniejsza,jak już będzie po terminie @. Jakby co drugi test leży w szafie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aniula w koncu bedziemy mialy z kim o tym porozmawiac :P ja tez zbytnio apetytu nei mam bo co widze to mnie mdli :( ech paskudne no w sumei jak ci wyszla mocna 2 kreska to moze juz jestes po terminie???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na 15.01.,a że mam regularne,to nie biorę pod uwagę,że termin mógł być wcześniej.Jak już wcześniej pisałam teraz użyłam bardzo czułego testu,może dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula, no to ładnie, jak Ci sporo przed terminem wyszedł test :). chociaż ja mam inne podejście ;). kaszlem to się nie przejmuj, nie zaszkodzi, tym bardziej, że żadnych antybiotyków nie bierzesz :) monia, jak krokiety? ;) ja dziś znów będę test owulacyjny robić ;), ale chyba faktycznie nie są takie złe, bo owulki nie widac, a wczorej mi wyszło, że dziś jej też nie będzie...jak wiecie robie je dopiero pierwszy cykl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy okazji testów owulacyjnych, też kupiłam 2 pre-testy i jeszcze leży w szafce quck view.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×