Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

czasem kobietki piszą, że przy staraniach, to każdy cykl czymś zaskakuje, podpisuje się pod tym! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja kupilam testy owulacyjne z allgero,a testy ciazowe kupilam i teraz pytanie czy sa dobre.A nazywaja sie QIUXX TEST i pytanie bo cos czytalam ze z ostudzonego moczu sie robi ale czy to prawda spotkaliscie sie z takim sposobem.? http://www.strefalekow.pl/product/details/oferta-specjalna/test-ciazowy-quixx.html taki ten test Moze on jest beznadziejny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, z tym ostudzonym moczem, to chyba ściema ;), wiesz dla wszystkie testy są takie same, no może niektóre trochę lepsze, ale nie sądzę, że są jakies duże różnice, no ale może się mylę ;). ja owulacyjne mam Ancon...raz do tej pory robiłam test ciążowy zwany pre-test i wyszła prawidłowo 1 kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm a to juz sama niewiem.Moze sa dobre a ktos pisze glupoty tylko.Nic nadal niema @ hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jakby były złe, to by ich na rynku nie było, dawno by wycofali, to nie te czasy że badziew totalny jest w sprzedaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, a Twoje poprzednie cykle też były powyżej 30 dni, miałaś ostatnio okres po 35 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak jak skonczylam brac Diane na uregulowanie hormonow w czerwcu to sam okres przychodzil co miesiac co 29-32max ale w listopadzie mialam wyjazd do Wloch i troche stresu i bylo tylko 2 dniowe plamienie w dniu jak miala byc @,i od tego 2dniowego plamienia liczac 21dni dostalam okres 10grudnia i pozniej poszlam do gina 16 i gin powiedzial ze owulka bedzie miedzy 20-27.12 i po testach owulacyjnych bo tez sprawdzalam tak by wychodzilo.I od tego czasu okresu nie mam.Tylko w 14dc bylo lekkie plamienie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...czy możliwe, ze 14 dc była owulka, a kiedy to było dokładnie jeszcze w grudniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w grudniu dokladnie 23.12 ale moze testy zle pokazaly sama niewiem ale do 05.01 bylo czesto przytulanko takze sama juz niewiem nie pozostaje mi nic tylko czekac albo isc na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no jak ok. 23 grudnia, to testy powinny już wykazać ciąże...ale jak okresu nie ma, to albo zrób test, ale według mnie najwcześniej za 3, 4 dni, no albo beta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio tez mi sie wydaje ze powinno wykazac,ale poczekam jeszcze z tydzien jak nie przyjdzie @ to zrobie. A teraz juz koncze ten temat bo szkoda sie nakrecac i spadam robic obiadek. Milego wieczorku papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm i gdzie ta moja owulka, poszukiwana, poszukiwany :D test owulacyjny znów negatywny, objawów na owulkę zero, hmmm może się i kilka dni opóźnić, nie ma to dla mnie znaczenia, starania będą do okresu ;), oby tylko w ogóle była owulka! kolejny dziwny cykl, no masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, nigdy nie byłam na becie, ale lepiej idź na czczo, bo i tak badania krwi raczej rano się robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłam, bo jeszcze nie miałam testów, ach oby tylko była, nawet i wcześniej, bo i tak staranka były od jakoś 7, 8 dc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mierzę, ale ja mam owulkę, to często czuję, że mam podwyższoną temperaturę, w tym cyklu tak nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pewnie nie bylo jeszcze.A jak masz na koniec stycznie okres to moze dopiero owulka przed Toba. I starajcie sie starajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że zawsze ją czułam ok. 14, 15 dc, to nie znaczy że tak będzie teraz :D, no ale jak do ndz jej nie będę miała, tzn. nie poczuję, to nie będzie to dobry znak...tak mi się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×