Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelkarewelka

Poznałam wariata :D

Polecane posty

A więc poznałam faceta, świetnie nam się rozmawia, jest przezabawny, zwariowany, bezpośredni i ma taki coś w oczach, czemu cieżko jest się oprzeć... ;) A ja, spokojna, poukładana, porządna, nie taka zwariowana jak on... Pytanie tylko czy nie sjeteśmy zbyt różni... bardzo mi się spodobał, boje się jednak, że zbyt się różnumy, moze on też szuka takiej pokreconej dziwczyny a nie spokojnej jak ja... Tzn. nie jestem jakąś nudziarą, mam poczucie humoru ale to co innego... Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika942
ewelkarewelka Ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24, ja 23 starsznie mi sie podoba to, ze jest taki bezpośredni, śmiały... ja wręcz przeciwnie, ale też bez przesady, choś są to pocztki, póki co on zawsze wychodzi z inicjatywą, typu, pirwszy pocałunek itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika942
ewelkarewelka Jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss tyfika
a skąd możemy wiedzieć jakiej kobiety on szuka, najlepiej z nim o tym porozmawiaj. jeżeli spędzacie razem czas i dobrze się przy tym bawicie to chyba nie ma co szukać dziury w całym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakacyjna LOVe
kochana wszystko możliwe :) jestem też taka jak ty spokojna, nieśmiała, nie umiem czegoś zrobić na pokaz, jestem po prostu taka że niknę gdzieś w tłumie... a facet ktory się we mnie zakochał, oczarowałam go ... to szaleniec!!! cała szkoła to jego znajomi, szybko łapie nowe kontakty, występuje w kabaretach szkolnych, odważny i zabawny!!! I nie wiem jakim cudem akurat ja go zauroczyła... jestem przeciętną dziewczyną wcale nie pieknością a jednak.. :) WSZYSTKO MOŻLIWE JEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss chyba tak, ale póki co krótko się znamy... chciałm wysłuchac opinii wariatów/wariatek :D czy szukiają kogoś podobnego, czy raczej przeciwnieństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmazzzony
pirwszy pocałunek pewnie był ok za drugim razem napisz jaki będzie pirwszy sex :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariaty som fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pirwszy pocałunek pewnie był ok za drugim razem napisz jaki będzie pirwszy sex wiem, że robię błędy :o a co do seksu, oj mam wrażenie, że jak się na mnie rzuci, będą wióry leciały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariaty som fajne
błędami się nie przejmuj każdy je robi :) gorsze są te błędy życiowe , te w pisowni to betka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mówi się, że
przeciwieństwa sie przyciagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
przeciwieństwa się przyciągają nie ułożysz związku na zasadzie smutny ze smutnym, wesoły z wesołym, hipochindryk z hipochondrykiem itd widocznie w tobie mu sie podoba że jesteś taka spokojna nie przejmuj się tak tylko pospotykajcie się i sama zobaczyć jak będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby to była prawda :) mi się bardzo podoba to jego wariactwo :) a jemu chyba ja się podobam z tego co mówił :) czuję, że nigdy bym sie z nim nie nudziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss tyfika
też myślę, że przeciwieństwa się przyciągają, on ma coś co Ciebie pociąga i Ci imponuje, jestem pewna, że w Tobie podoba mu się właśnie Twój spokój. myślę, że najtrwalsze związki są między osobami różnymi od siebie, jak wariat i spokojna :) jak ludzie są do siebie za bardzo podobni to ciężko się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariaty som fajne
taki spokojny to wariata stonuje :) ktoś go musi trochę okiełzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie... ja byłabym tą stroną bardziej rozsądną w naszym ewentualnym związku, która w razie potrzeby mogłaby go sprowadzić na ziemię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppokemon
to jeszcze zależy od relacji czy np uczycie się razem lub pracujecie wówczas tych tematów do wariowania lub odreagowania jest więcej albo przeszkadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani się nie uczymy razem, ani nie pracujemy. spotykamy się wieczorami od bardzo niedawna a co mi sie podoba najbardziej, nie ma chwili na nudę, nie ma jakiegoś niezręcznego milczenia, jest fajnie, taki swój chłop z niego :) mozna pogadać o pierdołach ale i o poważnych sprawach też (tylko rzadziej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppokemon
to tylko pozazdrościć czasami zdarzają się 2 połówki i nawet jak za parę lat będzie nieco "chłodniej" to nie ma co szukać nowości, bo każdy związek przechodzi ewolucje, nigdy nie ma hot. hot for ever :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym się jak najbardziej zgadzam. A do tego on ma to "coś" w sobie co mi się strasznie podoba... usmiech, oczy i nawet sposób mówienia :D ehh chyba się zauroczyłam tym zwariowanym Panem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×