Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IlikeIttt

Co myślicie o mojej figurze?

Polecane posty

16:05 [zgłoś do usunięcia] Ferrara Mysle ze jestes koślawa, wychudzona i wcale nie masz zgrabnych nóg. Idź sie weź za siebie to moze cos jeszcze z ciebie będzie Chyba nie weźmiesz tego na poważnie? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrara
Same jesteście pewnie koślawe i tylko ją pocieszacie, a chciałas szczerze to masz! A prawda jest okrutna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie:) Każdy może mieć swoje zdanie ale bez przesady. Ludzka złośliwość niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrara
Nawet się nie oszukuj, że jesteś ładna. Ładna to jest prawdziwa kobieta, taka jak ja, nie żadna wychudzona szczapa. Mam 160 cm, 75 kg, piersi po sam pas i pupę jak Ty kanapę. Gdybym miała jeszcze ładną twarz byłabym modelką. To jest kobieta, a nie chabeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrara
Tutaj chyba same wieszaki na cienkich nóżkach. A fuj. Idę na bigos. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrara
I jeszcze sie pode mnie podszywaja! Chciałybyscie miec takie nozki jak ja i taką zgrabną pupcie ale niestety nie dane wam to było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrara
Jesteś głodna dlatego złośliwa. Jak ja nie lubię tych wrednych chudzielców. Nie je to i chodzi kąśliwe, nie to co prawdziwa ciepła kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrara
No pupcie mam zajebistą:) Na wszystkich robi wrażenie, a uda mam niewiele mniejsze. Jak usiądę to się wręcz erotycznie rozlewam niczym gęsty sosik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrara
Kiedyś stałam w kolejce na poczcie i nie poczułam, jak na mojej pupci usiadł sobie zmęczony dziadeczek. Wiecie co? Zasnął! Przypomniało mu się, jak kiedyś spali na wielkich stogach siana, nie to co teraz, wąskie tapczany. Oj, chciałybyście taką pupkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrara
I nie jestem wcale glodna bo sie najadlam jak świnia bigosiku i teraz bede wam bąki puszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek986
nie wiem czemu ale nie pierwszy raz się spotykam z żałosnymi klientkami nędznie prowokującymi bo posłuchać ochów i achów na swój temat.. i co czujesz się piekna,cudowna,doceniona,sexowna i wogóle fajnie jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrara
A mój brzuch... och... niczym fale dunaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrara
Jak zatańczę taniec brzucha nawet u sąsiadów świeczniki z meblościanki spadają. Jak zakręcę dupką o trąbie powietrznej mówią we wszystkich gminach dookoła. Mój cellulit jest dla mojego męża niczym tatry - potrafi się nawet zgubić. Hi hi. I nie wmówicie mi, że nie jestem piękna, bo lokalny salceson od lat reklamuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam jesteś załosny, a tym bardziej takie zawistne osoby. Zapytałam, dostalam odpowiedz i dziękuje. A jak ktos chce się poprzekomarzac to juz nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfuryu65
a gdzie taką fajną tuniczkę można kupić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jako facet.......
jestem facetem i napisze szczerze: nie podobasz mi sie. jestes oblesna. nawet bym cie nie tknął. mniejsza o wyglad, choc tez nie jest idealny, ale chodzi o to, ze to ze wklejasz swoje zdjecia na forum, jest oblesne i odrzucające. zwykla przecietna glupia dziewucha, ktora musi sie dowartosciowac na forum, bo w realu nikt na nią nie patrzy. dla mnie ejstes odpychająca jak wszystkie takie puste dziewuszyska, ktore chyba nie zaznaly milosci ojcowskiej. ale jedno mnie pociesza: i tak wszystkie pojdziecie do ziemi, przeminiecie, i nic po was nie zostanie, moze pare kosci ;) no ale niewazne, dalej dawajcie swoje zdjecia na forach i podniecajcie sie tym jak ktos dowartosciowuje wasze plytkie, bezwartosciowe ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrara
Ja jako facet,masz rację, mimo, że pisała to kobieta, co nawet w literach czuć. Chyba, że jesteś gejem. Ale masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiiiiii
gdzie mozna taka super tuniczke kupiccc?::: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam w galerii w Białymstoku, ale nie pamiętam dokladnie w którym sklepie bo to dość dawno było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×