Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
clementine17

Plamienia, okres, ciąża?

Polecane posty

Ostatnio zakładałam temat. Bałam się, że jestem w ciąży, że nie dostanę okresu. Ale miesiączka przyszła co do dnia idealnie - najpierw miałam 14 czerwca i lipca i teraz przyszła 14 sierpnia. Na początku przez kilka godzin miałam tylko brudzenie a potem przez 3 dni silne krwawienie, razem z taką galaretowatą substancją. Bardzo bolał mnie brzuch. Wszystko wydaje się normalne, ale po 4 dniach okres się skończył. Leci tylko trochę tego brązowego. Normalnie okres mam do 5-6 dni. Zwykle, niezależnie od dnia okresu, kąpałam się w gorącej wodzie co wieczór. Teraz przez cały okres tylko brałam prysznic. Czy to może być przyczyną skróconego okresu. Słyszałam o tym, że kobieta jest w ciąży a ma plamienia. Ale okres wyglądał tak jak zwykle. Dużo czerwonej krwi, przez dzień, dwa ciągnącej się. Ból brzucha a przed miesiączką brak apetytu. Czy to ciąża czy tylko stres? Niepokoi mnie krótkość okresu. Jutro znów robię test. Nie mogę ich robić w nieskończoność! A ciągle nie wierzę poprzedniemu wynikowi. Zwłaszcza po tym, jak czytam zwierzenia innych kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×