Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksyksy

Praca bez umowy i wynagrodzenia....czy to legalne?

Polecane posty

Gość ksyksy

Witam, Mam pytanie odnośnie pracy bez wynagrodzenia i bez zawierania umowy. Mianowicie, czy jeśli wyrażam zgodę na pracę bez umowy oraz nie pobieram za to żadnego wynagrodzenia, czy jest to zgodne z prawem? Czy jeśli przyjdzie jakakolwiek kontrola, mój pracodawca może mieć z tego powodu problemy? Jeśli ktoś orientuje się w tym temacie to proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagarin z LHS
:o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik_basik
Przecież nikt w to nie uwierzy że pracujesz za darmo, a jeśli będzie kontrola to pracodawca na pewno będzie miał kłopotyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość see you next summer
wolontariat jest jak najbardziej legalny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksyksy
Okey, ale jeśli właścicielem firmy jest moja dziewczyna i ja poprostu pomagam prowadzić jej działalność? Zaznaczam, że nie jesteśmy w związku małżeńskim ale mieszkam u niej i można powiedzieć, że takie mam profity z wykonywaniej w jej firmie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łłłłola boga
nie, nikogo nie obchodzi ze razem sypiacie!!!!!!!!1na litosc, jestes pracownikiem na czarno!!!!!!! a za to grozi kara wysoka, lwpiej zatrudnij sie byle , jak nawet na umowe zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksyksy
Ale ja nie biorę za to żadnych pieniędzy! Pracuję, ale całkowicie za darmo, więc nie pracuję na "czarno" bo nie jestem zatrudniony i nie oszukuję Państwa bo nie biorę za to pieniędzy. Widzę, że ciężko będzie znaleźć tu konkretną odpowiedź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana furgonetka
no chyba ze robsiz to w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×