Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werkaszerka

cv ze zdjeciem czy bez ...

Polecane posty

Gość werkaszerka

Mam taki problem. WYGLADAM JAK SPIK. Mam 26 lat a ludzie daja mi 19-20 ;/ Przez to nie zaprasza sie mnie na rozmowy :( Pytanie do osob rekrutujacych ? Przegladacie cv bez zdjecia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikiiii27
Nie wszystkie firmy wymagają cv ze zdjęciem.Ja na przykład znalazłam pracę w firmie do której wysłałam cv bez zdjęcia, myślę,że to,że nie zapraszają Cię na rozmowę nie wynika z tego,że młodo wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaszerka
owszem wynika, odkad zaczelam wysylac cv bez zdjecia mialam juz 4 rozmowy, a wczesniej - 3 miesiace szukam pracy nie bylo ani jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizia mizia _
gdzies czytałam ze zdjecie wysyła sie tylko jesli jest to zaznaczone w ofercie ze cv ma byc ze zdjeciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam na stazu w dziale kadr
i radze wam wysylac cv bez zdjecia ;/ jesli pracodawca jasno nie okresli ze chce zdjecia wysylajcie bez. U nas w firmie pani odpowiedzialne za selekcje mialy niezly ubaw jak wybieraly osoby nie na podstawie doswiadczenia tylko po zdjeciu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szalona_podróżniczka
cv ze zdjeciem wysylamy gdy sobie tego zycza, w innym przypadku nie wysylamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka99999999
sluchaj ja mam 26 lat, ogolnie ludzie daja mi nawet 15 do 20, ale nie 26:) tez obecnie szukam pracy, a cv wysyłam ze zdjeciem! Nie przyszło mi do głowy ze pracodawca nie zaprosi mnie na rozmoowe bo mlodo wyglądam!!!!!! co za kraj, pojebani ludzie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka99999999
moze tez zaczne bez zdjecia wysyłac hehe, chociaz zdjecie mam ładne i uwazam z ladnie wyszłam, tylko tyle że młodo wyglądam, mam po prostu dziewczęca twarz o co z tego?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwinka83*83
ja wysylam ze zdjeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×