Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w..

temat o..

Polecane posty

Gość dziewicaaaaaaaaaa
i ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mozemy tutaj kontynuować :) gotowa ? daj poślinię ci paluszki (troszkę je possam przy okazji :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaaaaaaa
oddaje sie w Twoje wladanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikola
a ja dzis sobie poczytam:) chyba ze cos zdejme Naszemu M ,ale..jeszcze sie zastanowie juz siadam sobie w katku ... i mam turkusowe majteczki ,ale przeciez nie o mnie ten topik:) juz nie przeszkadzam ... chyba ze nie wytrzymam to cos popisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaaaaaaa
juz masz fanki a ja nie lubie sie dzielic .... zaciagnelabym Cie teraz na duzy stol w kuchnii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmma
nie bądź taka zazdrosna :) im więcej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaa
he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze o Twojej koszulce (nie mogę się jej pozbyć z mych fantazji): chciałbym cie ujrzeć w tej samej koszulce leżącą na łózku na brzuchu, z głową na boku podpartą rękoma i nogami rozrzuconymi szeroko... zakradłbym się od tyłu, przyklęknął miedzy Twoimi nogami i zaczął je intensywnie masować przy użyciu oczywiście specjalnego, rozgrzewającego olejku... zacząłbym od stópek (obie na raz, jedna dłonią jedna stópkę) potem przez łydki, uda do tyłeczka. Masuje teraz intensywnie Twoje nóżki od dołu do góry, jednolitymi, długimi, posuwistymi ruchami, od łydek aż po tyłeczek. dłonie ustawiam tak aby kciuki mieć przy każdym takim ruchu wewnątrz Twoich ud. Przy każdym takim ruchu przesuwam dłonie po tyłeczku bliżej Twojej małej, cały czas ja obserwując.. powoli już się rozchyla a ze środka zdążyła już wypłynąć kropelka błyszczącego płynu... olbrzymim wysiłkiem powstrzymuję się od tego, aby nie spić języczkiem tej kropelki. Słysze, że mruczysz cicho, więc teraz skupiam się już tylko na Twoim tyłeczku, nakładam więcej olejku i zaczynam go namiętnie ugniatać i masować okrężnymi ruchami, w jednej ręce mam Twój jeden pośladek, w drugiej drugi. Rozchylam je i łącze na zmianę, a razem z nimi Twoją muszelkę, która z każdym takim ruchem rozwiera się szerzej z bardzo cichutkim, słodkim mlaśnięciem. Jest już tak mokra, że soczki spływają z niej obficie tworząc fantazyjne plamy na czerwonej jedwabnej pościeli. Na ten widok trace głowę, chwytam Cię za biodra i podnoszę Twój tyłeczek odrobinę do góry, w mig pojmujesz co się szykuje i wypinasz się rozchylając nogi jeszcze szerzej, ja kładę się miedzy nimi i... nie, nie tak od razu, na początek delektuje się bliskim widokiem twojej pięknej cipki, wręcz słyszę jak woła o mój dotyk. cały czas jąobserwując całuje delikatnie, wręcz muskam tylko ustami wewnętrzną część ud, coraz mocniej i bliżej Twojej małej.... c.d.n. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaa
bierz mnie bo zaraz splone..lubisz mnie torturowac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwytam Twoje pośladki rozchylam je szeroko i delikatnie dotykam języczkiem twoją małą (która jest teraz ustawiona jakby "do góry nogami"), czuje jak przez twoje uda przebiegł dreszcz podniecenia. Ośmielony tym pozwalam sobie na głębsze liźniecie, od łechtaczki w gore az po samą dupcie. Zaczynam łapczywie lizać, wolnymi długimi i dokładnymi ruchami, całą Twoja cipkę, właśnie od dołu do góry, od łechtaczki po tyłeczek. coraz szybciej i szybciej, słyszę wyraźnie Twoje głośne jęki. Rękoma cały czas rozchylając pośladki, schodzę języczkiem niżej i skupiam się na samej łechtaczce, kilkoma podejściami szukając tego odpowiedniego, jedynego miejsca. Jak zawsze znajduje je szybkoi bezbłędnie i skupiam się na nim, miarowo, jednostajnie wbijając tam język, który zaczyna już sztywnieć z wysiłku ale to akurat jest nam na ręke... mój nosek z każdym ruchem języka trafia prosto w twoją dziurkę, delektuję się twoim przepysznym smakiem i zapachem. Wkłądam nosek coraz głębiej i głębiej, a języczek idealnie mu akompaniuje na łechtaczce, która ujawniła się już w całej swej okazałości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stół w kuchni ? świetny pomysł, ale najpierw dokończę z Tobą tutaj bo chyba byś mnie zamordowała jakbym teraz Cię taką zostawił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc leżysz na brzuszku z tyłeczkiem uniesionym wysoko do góry, z nogami rozchylonymi szeroko i opartymi na kolanach. ja leżę też na brzuchu, pomiędzy Twoimi nogami i zapamiętale wbijam swój języczek w twoja łechtaczkę a nos w dziurkę, delektując się przy tym niesamowitym, niepowtarzalnym smakiem i zapachem. Ręce opuściłaś wzdłuż ciała, szukasz mnie nimi... ja puszczam twoje pośladki i chwytam cie za dłonie, czuje jak mnie mnie ciągniesz wbijając moją twarz jeszcze głębiej w Twoją cipkę... uwalniam swoje dłonie wracam nimi do pośladków, ponownie je rozchylam dając sobie lepszy dostęp i nie przerywając minetki delikatnie zaczynam masować Twój drugi otworek... zwilżam go trochę śliną i Twoimi soczkami, których mam pełno na języku, wsuwam delikatnie najmniejszy paluszek i zaczynam nim delikatnie poruszać w środku. ruchy paluszka synchronizuje z ruchami języka na Twojej małej. W tej chwili już nawet nie jęczysz, wbijasz twarz w pościel i z każdym moim ruchem słyszę Twój wyraźny okrzyk rokoszy. Uznając,że to już najwyższy czas podnoszę się zdejmuje spodnie, bokserki, mój mały jest w stanie najwyższej gotowości, wielki, twardy, nabrzmiały, jego główka ocieka już płynem który od jakiegoś czasu się ze mnie wysączał. Znanym juz ruchem chwytam pośladki rozchylam je i wbijam się brutalnie, mocno i głęboko w twoja cipkę, słyszę twój głośny krzyk, przechodzący w zawodzenie. Zaczynam Cię ostro rżnąć, każde pchniecie wspomagam dodatkowo trzymając Cie teraz za biodra i nadziewając jeszcze głębiej. Jesteśmy tak podnieceni, że dochodzimy po minucie rżnięcia, gdy czuje że zbliża się orgazm pochylam sie do przodu, moje ciało lgnie do twojego czujesz mój oddech na karku i... orgazm przychodzi jak wybuch, Twoje ciało rzuca sie w niekontrolowanych ruchach, przy każdym orgazmicznym spazmie nabijając sie na mojego kutasa, który też eksploduje, wyrzucają obfitą ilość gorącej spermy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie ciężkie jest
ciekawe gdzie nasza dziewicaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaaaaaaa
tak wlasnie chcialabym zeby wygladal moj 1-raz doszlam skarbie az tchu mi brakuje,kazde slowo zamienia sie w wyobrazenie,ucielesniam je jakbys byl bliziutko mnie i mogl miec moja cipke na wyciagniecie kutasa,mogl ja rznac , lizac,penetrowac palcami,moja dlon zaciska sie na Twoim penisie przesuwajac sie w gore i w dol zaczynasz sie rozbudzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam wszystko .... a mogłam pomóc ...M .... moge Cie pogłaskac po...pleckach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje twoje dłonie na moim kutasie on w tej chwili właśnie tego potrzebuje... mikola niepewnie podchodzi do mnie od tylu kładzie mi rece na ramionach. pytającym wzrokiem wskazuje ja Tobie ? może sie dołączyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak chcesz na ramionach? wiec obejmuje CIe :) ,ale wiesz jestem Cała ubrana w czarna sukienke ,a bluzka tez czarna w małe kwiatuszki rózowe:) i dekolt jestem opalona:) i falbany na dekoldzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaaaaaaa
klekam przed Toba i nie pewnie zaczynam ssac główkę,napierasz moja glowa na niego kazac mi ssac....krztusze sie ale nie zwracasz uwagi...ssam go przesuwajac wprawnie reka...lize po calej dlugosci czujac jak twardnieje i staje sie nabrzmialy nagle czujesz dwa jezyki rytmicznie przesuwajace sie po kutasie podnieca Cie to nie samowicie,nastepnie lizemy twoje jadra,ssiemy je i zabawiamy sie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm, cudownie, z zaskoczeniem obserwuje jak mikola zrzuciła wprawnie ciuszki i przyłączyła sie do lodzika... nie , na to nigdy nie będę dość zmęczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w nich nadal ...dzis tylko patrze na CIebie:) jak chcesz mozeesz mnie tylko ... dotknąć ..i tylko przez moment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaaaaaaa
nie to nie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje usta są dla mnie jak bezkres oceanu, zatapiam się w nich, zatracam całkowicie... nie chcesz sie przyłączyć, ale wiedzę blysk pożądania w Twoim oku jak patrzysz na dziewiceee ktora bierze mojego penisa do gardła coraz głębiej i głębiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeszkadzam jej dzis ,to Jej dzien .. na nas przyjdzie czas":) pewnie te dreszcze... daj mi Twoja reke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje Ci rękę, finał jest blisko, dziewicaaa wiedząc o tym zwiększa tempo... mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×