Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w..

temat o..

Polecane posty

biore ja w moje rece ..patrze na twoja reke ,jest.. i powoli biore twoje palce w moje usta delikatnie ipowoli lize je i slinie ,jak by one były...nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga reka głaszcze ci nadgarstki i wyzej wyzej głaskam delikatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już po :) ale było cudownie dziękuje wam dziewczyny (Tobie szczeglnie dziewicaaaa) jesteście wspaniale, nieziemsko sexowne i namiętnie uwodzicielskie :) na razie tez nie mogę złapać tchu, ale niedługo możemy to powtórzyć.. w każdym razie będę tu wrzucał pikantne historyjki z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ow my ! takiej fantazji nowet moja bogata wyobraźnia jeszcze nie wymyśliła nigdy, brawo mikola :) to bylo.... zjawiskowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaaaaaaa
:********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewicaaaa pytałaś sie mnie skąd jestem a sama nie powiedziałaś :P zdradź chociaż region polski żebym wiedział ile paliwa zatankować ;) hehe żartuje, z ciekawości pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaaaaaaa
powiedzmy ze Gdańsk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdansk - piękne miasto bylem tam wiele razy, w zasadzie nie daleko co to tam jakieś 400km :P jak miałem 18 lat to maluchem pojechałem i dalej na sam hel :) mikola -prawdziwy z ciebie sherlock homles :P i się wydało wszystko co ja zrobię ? kasuje ten profil chyba, wole żeby nikt tych opowieści nie wiązał z moimi zdjęciami :P dobranoc kochane dziewczęta, ja się chyba położę :P ale zajrzę tu jeszcze wieczorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca buty
minetou ile masz lat? bardzo ciekawie opisujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cougargirl21
MMMMM az mi sie mokro zrobiło... Chyba dam to przeczytac miojemu facetowi- taka delikatna aluzja bo sm sie nie domysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za pochlebne opinie, mam dość bujna wyobraźnię i lubię jej uzywac. ktos pytal o moj wiek - 24 lata jak jakaś fantazja mi do głowy przyjdzie to tu wrzucę, na razie wklejam dzisiejsze z poprzedniego tematu, ktory został usunięty (w złym dziale był) leżysz na plecach, ja lekko podnoszę rękoma Twoje rozchylone uda ku górze a twarz wtulam w Twoja muszelkę, masuje ja delikatnie noskiem, ustami, jak już jest cała mokra wbijam w nia swój język najgłębiej jak mogę poczym przesuwam nim w gore zatrzymując sie dopiero na łechtaczce, szybko odnajduje to jedyne miejsce, które zawsze tak Cie doprowadza do szaleństwa i zostaje tam... jak długo trzeba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaaaaaaa
:) ahhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaaaaaaa
to ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaaaaaaa
oj chyba nie tak z rana...bo juz mam mokro w majteczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ?? :> gorący temperament ;P a co to za majteczki sa? a czy poza nimi coś jeszcze okrywa Twoje piękne ciałko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaaaaaaa
koronkowe czerowne majteczki i krotka satynowa czarna koszulka opinajaca moje piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm koronkowe majteczki... uwielbiam takie, już się rozmarzyłem... chcesz posłuchać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaaaaaaaaaaaaaaa
znowu sie rozmarzymy,Ty sie rozpiszesz oj,nie mam za duzo czasu wiec sex w pospiechu w lazience ja sie ubieram a Ty mnie rozbierasz lecisz za mna do windy spuszczasz sie gdy otwieraja sie drzwi na parterze ja zsuwam spodnice i biegne przed siebie rzucajac przez ramie zebys byl gotowy wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo, bo po wczarajszym byłam tak podniecona, że nie mogłam usnąć i jeszcze 3 razy zrobiłam to pod prysznicem a teraz mam już przygotowaną świeczuszkę, żeby nie odchodzić od komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czarny nick minetou nie moj ale mozesz sie zabawic z ta tania dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię tanich dziwek... która z was jest ta wczorajsza dziewica ?? sex w łazience i windzie heh świetnie ze względu na mało miejsca pozycja na stojąco, najlepiej od tyłu, opierasz rece o scianę..., tylko ma nadzieje ze sąsiadów nie wystraszyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sasiedzi moga zazdroscic-minetou widzisz przeciez ze wczorajszy nick byl pomaranczowy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×