Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magic Cafe

Książka

Polecane posty

Witam. Ja do pań z taką prośbą... Moja przyjaciółka uwielbia czytać romanse i tak pomyślałam, że może miło by było gdybym dla niej coś takiego napisała. Poniekąd pisanie całkiem zgrabnie mi wychodzi. Otóż moja prośba jest taka żeby podały panie propozycje jak para mogłaby się poznać. Nad zakończeniem jeszcze się zastanawiam. Myślałam o tym, że może ona umrze a ostatni rozdział książki będzie napisany w jego imieniu. Nie mam żadnego oryginalnego pomysłu jak mogliby się poznać. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. PS. Nie pytajcie ile mam lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty jej nie dziękuj
bo to zwykla durna spamerka co zasmieca forum swoja debilna strona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, jest kilka scenariuszy, ona - młoda, świeżo po studiach, doktor protologii, on - równie młody pacjent, zachwycił ją egzotyką swojego przypadku. On - wykładowca uczelni technicznej, ona - pani kucharka uczelnianej stołówki, przez przypadek znalazła się w sali wykładowej, gdzie rzeczony nauczyciel zachwycił ją zajęciami o efekcie Casimira. On - walczący ze złem bohater, którego supermocą jest zamiana w ziejącą ogniem łasicę, ona - kobieta-jeż, co nocy zbawia świat, poznają się w trakcie spełniania swojej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpetny wielkie dzięki ! ;D No ostatnią możliwością mnie zaskoczyłeś :D Bardzo fajne propozycje. Mam zaledwie kilka miesięcy więc jak sądzę skorzystam z Twoich pomysłów. Szczególnie spodobał mi się ten pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan-fik
Coś na zasadzie Akademii wampirów - w szkole - ale ich miłość nie może się spełnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringowa baba
Poznali się na dworcu kolejowym - ona nie miała drobnych na bilet, pani w okienku nie miała wydać, a on ją poratował :) Na plazy - ona chciała się utopić w morzu z powodu nieszczęśliwej miłości, a on ją wyratował :) Na obczyźnie, pracowali na polu obok siebie, on zemdlał, a ona wezwała pogotowie. W autobusie PKS, którym codziennie dojeżdżała do szkoły, a on kiedyś pomylił autobusy i wsiadł do tego , w którym ona jechała W pociągu osobowym - ona nie mogła wyjść z kibelka, bo się jej drzwi zacięły, a on pomógł jej i wydostał z tego ponurego przybytku .... Napisz, jak na coś się zdecydujesz :) niekoniecznie na moje propozycje hehe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stringowa babo! chyba Cię kocham! Moja bohaterka będzie chciała się utopić! :D Jestem zachwycona! Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringowa baba
No to się cieszę, że choć trochę Cię natchnęłam :) Napisz, jak idzie praca nad książką, co ??? ..... W jaki sposób będziesz topić bohaterkę ?? Bedzie powoli wchodzić do morza przy blasku wschodzącego lub zachodzącego słońca, czy moze skakać z falochronu, albo wypłynie na materacu, a on akurat poleci helikopterem i ją wyratuje w ostatniej chwili ?? Albo schowa się w kutrze rybackim, a gdy rybacy wypłyną na pełne morze, będzie chciała dyskretnie wyskoczyć z tego kutra i się utopić ?? A on - dzielny rybak ją wyratuje. Niestety, nie będą mogli żyć razem - ona, panna z wielkiego miasta, lekarka - stomatolog, a on - cóż, przystojny, ogorzały, silny, ale prosty rybak o gorącym i niesamowicie dobrym sercu .... ;) Ale mam erupcję pomysłów haha .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×