Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kefir Tola z Biedronki

pomalowałam paznokcie

Polecane posty

Gość włochata brzoskwinia
to tak gdzie ci się zrobią dziury przejedziesz czarnym lakierem i będziesz miała biedronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słit pytanko
też mam zielony :D widziałam wzór na biedrąkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość js tez niezdara
i zawsze popsuje sobie zaraz po pomalowaniu jakis czas temu kupilam sally hansen insta-dri , machne szybko swiezo pomalowane pazury i po minucie juz wyschniete i moge smigac i robic co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoje czerwone zdrapałam w przypływie szału a potem szok, co mi na paznokciach zostało :D a potem chodziłam z zabarwionymi na różowo skórkami wokół paznokci, dlatego rzadko maluję na czerwono paznokcie, parę dni doprowadzam ich do normalnego wyglądu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tak leniwa, że na wesele kuzyna to wypiłuję paznokcie i sobie nakleję naklejki przypominające french'a, bo nie chce mi się 3 godziny nad tym ślęczeć :D Kurde, gdybym tak łątwiejszy sposób znalazła na naukę teorii z prawka, byłoby zayebiście, bo na takiego lenia jak ja, to nie ma siły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nawet już kupiłam lakier bezbarwny, będzie wyglądało prawie tak, jakbym sama tego frencha zrobiła :classic_cool: A na co dzień maluję kolorem takim łososiowym, albo kremowym, ładnie wygląda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nawet pasują, ale mam problemy ze skórkami i raz wyglądają dobrze, raz katastrofalnie, a ciemny kolor zwraca na nie uwagę więc wolę mieć w jasnym kolorze, jakoś lepiej mi wtedy o nie dbać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja mam pomalowane na czerwono ;)) Już od dłuższego czasu używam taki właśnie kolor - ale w różnych odcieniach ;) I nie zanosi się na razie na to, żebym zrezygnowała. Zwłaszcza, że teraz mam paznokcie pomalowane przez stylistkę /Kraków/ lakiero-żelem, który utrzymuje mi się na paznokciach już ponad tydzień! ;)) To jest tzw. manicure hybrydowy - na pewno słyszałyście ;) Paznokcie się ładnie błyszczą, lakier nie odpada :)) a ja mam spokój z malowaniem paznokci na co najmniej 2 tygodnie ;)) W razie czego na mailu nike.19@interia.pl mogę podać Wam info o salonie, w którym robiłam sobie ten manicure ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×