Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agatkkkka

zmierzyłysmy z koleżanką

Polecane posty

Gość agatkkkka

niedawno straciłam dziewictwo9tzn. w styczniu w wieku 21lat). Rozmawiałam o tym z przyjaciólką. Niedawno zaczełysmy rozmawiac na temat penisów naszych partnerów. Gdy ją zapytałam jakiego Jej chłopak ma powiedziała ze odpowiedniego. Ona długo wspólżyje wiec wiedziałam ze napewno ma racje. Ja jej odpowiedziałam ze moj ma duzego... Za jakis czas spotkalismy siena plaży. Ona była ze swoim partnerem, i wtedy przez slipy widziałam ze ma sporego. Potem namówiłam ją by mu zmierzyla i porownamy. Pozniej dumnie powiedziałam ze mój pawcio ma 14cm... A ona mnie wyśmiała i mowi do mnie ze Jej mis ma 18cm i wcale nie uwaza go za duzego bo widziała większe. Wyszłam na idiotke... Teraz na tego jej misia mam chęc by zobaczyc ciut większego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisisisi
z doświadczenia wiem, że długie chujki to nie powód pożądania. Przede wszystkim dlatego, że wyglądają na cieńsze i przez to mało atrakcyjnie. Panowie z mniejszymi ptaszkami bardziej się starają zaspokoić partnerkę, podczas gdy Ci z większymi już są przekonani, że długością sprawę załatwiają bez wysiłku.. druga sprawa 14 cm to wcale nie jest mało.. powiedziałabym, że średnia krajowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midkpola
to bierz sie za niego na co czekasz.....:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr.julian_
No to ci współczuje Agatka. Naprawdę. A co do ciebie sisi to ubogie masz to doświadczenie. Skąd ty wzięłaś informacje, że długie członki są cieńsze? I panowie z małymi nie starają się bardziej tylko po prostu muszą się więcej napocić. Ja zawsze się staram zaspokoić partnerkę i łatwo mi to przychodzi. Po prostu mam do tego 'warunki' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr.julian_
Mam nadzieje, że wszystkie! Agatka znasz powiedzenie 'szukajcie, a znajdziecie'? Szukaj kochanie może znajdziesz mnie, może kogoś innego. Powiem Ci tylko, że duże penisy istnieją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeKet
co z tego ze ma 18 jak i tak tych 18 do konca jej nie wlozy:D Pozatym to prawda ze iekszosc tych dlugich jest ciensza....ja mam 18 19 zalezy jak stoi i gruby nie wiem ale na zapalke nie wyglada i powiem ze jakby byl 15 cm;trowy to nie bylo by roznicy, moze tylko estetycznie bo duze lepiej wygladaja:D chyba kazda kobieta powie ze bardziej od dlugosci liczy sie grubosc...Pozatym tu chodzi o technike bo koiete mozna palcem zaspokic tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witojcie!!!
zazdrośnice!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleczkaa
glupie cipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkkkka
dziekuje koleżanki, ona mi zazdrości figury, choc nie mam biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisisisi
mr_julian takie doświadczenie mam jakie mam.. prawda jest taka, że długie chujki jak dla mnie są mało esetyczne i to moje zdanie. Wolę przeciętnej długości, kształt też jest nie bez znaczenia. Najlepsze orgazmy dostarczył mi chłopak, który właśnie miał ok 15cm. Panowie z długimi członkami są lekko narcystyczni i to potwierdzasz swoim postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×