Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość starsza pani lat 39

ten swiat mnie przeraza

Polecane posty

Gość starsza pani lat 39

ludzie sa coraz wredniejsi ,jeden drugiego zabiłby za 10zł dziewczyny sie puszczaja za kase np studentki nie widza nic złego w sponsoringu a to nic innego jak kurestwo, kazdy chce miec a nie byc komercja sie liczy a nie uczucia przerazajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfghfghfg
niestety swiat sie sqrwil a sex zaczyna sie od galerianek puszczajacych sie a nie studentek juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble fuuuuj
nic nie zrobisz///taki lajf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawski polivjanttt
coś w tym jest wolę pracować ze starszymi policjantami nie sa tak zawistni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza pani lat 39
kiedys studentka to była osoba z klasą teraz to zwykła sprzedajna dziwka która sypia z kim popadnie by miec na czesne w kretyńskiej podrzędnej prywatnej uczelni oczy przecieram ze zdziwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza pani lat 39
kiedys ...owszem zdarzały sie jednostki ateraz jednostki sie tylko uchowały w cnocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piate Piwo , dokladnie to sie dzieje od dziada pradziada a starsza pani lat 39 chyba powinna sobie z tego zdawac sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza pani lat 39
dlatego ze przy gimnazjalistkach tu piszacych to ja juz starsza pani jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja gimnazjalistko nie jestem a za starsza pania sie nie uwazam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza pani lat 39
gorsze?? w jakim sensie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza pani lat 39
Biblo masz 39 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzaca, doswiadczajaca
DROGA PANI I JA DOLACZAM SIE DO OPINII ZE TAK DZIALO SIE OD ZARANIA...TYLKO NIKT O TYM GLOSNIOO NIE MOWIL..A JAKIE RZECZY DZIALY SIE W 16-18 WIECZNEJ FRANCJI-JAKA RROZPUSTA TO TYLKO TAKI PRZYKLAD JEDEN Z WIELU WIELU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×