Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jdsjdfhjihdUIashCX

RECEPTA NA BRZUCH PO CIĄŻY

Polecane posty

Gość jdsjdfhjihdUIashCX

Cześć mamusie. Mam prośbę, pytanie, prośbę o radę. 7 miesięcy temu urodziłam, 3 tyg po porodzie zaczełam ponownie intensywnie ćwiczyć, jestem bardzo szczupła i wysportowana, mam mięśnie brzucha ale co z tego jak są one niewidoczne pod nadmiarem skóry na brzuchu. Nie chce ta skóra wrócić do swojej elastyczności, jest jej za duzo. Może macie jakieś rady ? preparaty na ujędrnienie ? nie wiem. Jak ubieram leginsy czu obcisłe jeansy to niestety z tej skóry robi mi się fałda. Pomocy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysmarysia
obawiam sie ze chyba nie ma na to rady tylko operacja plastyczna na ktora nie stac wiekszosc z nas no i bez sensu jak planujesz wiecej dzieci.;) Ja nie mam takiego problemu bo mialam stosunkowo maly brzuch w ciazy ale jak jest on wiekszy skora sie rozciagnie tak ze niestety juz nie wroci do pierwotnego stanu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tyg po porodzie Ty juz cwiczysz ? Porabalo Cie. Polog trwa 8tygodni i tyle powinnas czekac z cwiczeniami. Na brzuch polecam 6 weidera a usuniecie skkory do chirurga bo na tej fald innej metody nie ma. Poza tym poczekaj jescze troche , ja pamietam , ze od razu po porodzie tez mialam taki fald a potem o=n sie troche wchlonal i teraz mam tylko taki wystajacy brzuszek a tego faldu tak nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdsjdfhjihdUIashCX
nie porąbało mnie, wczesniej ćwiczyłąm 5 razy w tyg na siłowni i po urodzeniu dziecka poszłam poo 3 tyg, jak widać zyję i mam się świtnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiwiktoria
aha jest cos takiego jak pas nie wiem jak to sie dokladnie nazywa cos w stylu gorsetu specjalnie po porodzie zyby brzuch sie wchlona szybciej na alegro takie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×