Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonita

Czy mam szansę? własny biznes. - pytanie.

Polecane posty

Jestem studentką pierwszego roku, zaocznie. Planuję otworzyć własny interes: kwiaciarnia. Potrzebuję ok 30tys. za rozpoczęcie działalności. Skąd mogę pozyskać środki? Jakie kryterium trzeba spełnić, aby dostać dotację z Unii dla studentów? Oczywiście, muszę przedstawić bardzo dobry biznes plan, co więcej? Czy studentom bardzo ciężko jest otworzyć właśny interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarsa32x
najłatwiej o dofinansowanie z up, wystarczy że zarejestrujesz się jako bezrobotna, dopiero po 3 miesiącach od momentu rejestracji można starać się o pieniądze, musisz przygotować biznes plan no i oczywiście kosztorys, maksymalnie możesz dostać 20 000. najłatwiej jest osobą bez doświadczenia czyli studentom więc masz duże szanse, łatwo mają też osoby powyżej 50 roku życia, osoby długotrwale bezrobotne, matki z dziećmi. ważne abyś miała porządny biznes plan plus analiza finansowa( o ile się nie mylę) dotycząca przybliżonych dochodów i rozchodów które będą miały miejsce w ciągu najbliższego roku , no i wcześniej wspomniany kosztorys ponieważ urząd musi wiedzieć ile dać ci kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×