Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

Gość idzcie stad
mowie wam :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) żyję,kasa się nie ulotniła choc zakupy udane ;) promocja!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenia sie spełniają ...lot nad bermudzkim to prawdziwe ryzyko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego takie tematy
nie wiem co dokładnie Waszym zdaniem robicie, ale mi to zdecydowanie na flirt wygląda ;) malwina - nawet robienie dzieci może mieć niewinny początek... nie wiem czy mogę się do rozmowy dołączyć w moim młodym wieku... mam "tylko" 30 lat...poza tym wcale nie mam ciśnienia na wtrącanie się, taka tylko ogólnokafateryjna obserwacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego takie tematy :) wpadaj i pisz ...za mało nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musze was zmartwić wybywam z domku :) wieczorem zajrzę .. ciesze się,że jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego takie tematy
ok ;) wierzę Ci na słowo co prawda moja cioteczna babka mawiała, że życie zaczyna się po 50tce, więc może być tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, my tu od początku flirtujemy w trójkącie, czasem w parze, jest fajnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liho niebawem nie dasz rady :) same baby a malwina wiesz my to jestesmy zupełnie inne ,całkiem inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, pomarańcz, wyrównujesz szanse płciowe na tym temacie, czy powiększasz dysproporcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, jak się nie doczytałaś, no jasne, że z Tobą flirtuję. Cieszę się, że dzieci nam nie grożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nektarynki(kosz), kwiatki, komplementy, tajemnicza wolna chata za jedno uprasowanie koszuli? Ja przepraszam, ale czy nie powinienem poczuć się dyskryminowany ze wzgledu na płeć? Ina, widzisz i nie grzmisz? A może być tak: Lubię was różyczki. 🌻 🌻 :classic_cool: Cały czas mile widziany ktokolwiek, można odezwać sie na dowolny temat, Ina sie nie obrazi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, z kotletem, to rozumiem. Wiesz, co chłopu potrzebne do szczęścia. Dobra, to ja jakieś czerwone wino, półwytrawne dorzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta powinna spełniać warunek 3C, a facet 3Ł. W obu przypadkach stosując zasadę pamiętania o tym, że co dla jednego jest już duże, dla drugiego jest jeszcze małe i odwrotnie. Kobieta powinna być: Cudza, Czysta i Cycasta. Facet zaś Ładny, Łogolony i Łogoniasty. To tak apropo ogonków. Pozdro dla 2x3C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaatka
hej🖐️wymagania spelniam wszystkie trzy,wiec przyjmiecie mnie,bo wpadlam do Was:-)z ciasteczkami,wiec jak???przyjmiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaatka
kruchutkie,prosto z piekarnika z marmoladka....smakuja???????? wkupilam sie czy nie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie może być, chociaż kruche to trzeba ostro mlekiem popijać. Co jeszcze ciekawego z wypieków robi się na tym temacie? Ja tam wybredny nie jestem, ciasto musi być trochę grząskie i jest dobrze. Najlepszy sernik jaki jadłem to był totalny zakalec, kupa błota prawie, ale taka pycha, ze na imprezie został rozerwany i pożarty na miejscu. No, chyba, że byliśmy młodsi i głodniejsi, bo było to 20 lat temu ;) I Roxy Music słucham teraz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liho:) malwinko:) oraz wszyscy wpadajacy :) ostatnio bardzo mnie real inspiruje ,) ciągle cos sie dzieje .. pieczcie dobre serniki bo uwielbiam i przybywajcie serwuje darmową kawkę tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaatka
wiecie co wlasnie wrocilam z reala i jestem wykonczona....tu mi teraz lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha , witam Was kwiatuszki. Ja realnie zaraz piwko jakieś sobie otworzę. 🖐️ dla wszytkich od 3Ł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, popijam łyczkami i niewiele już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo zaczęło mi smakować dobrze po 30-stce. O rany, znowu niedziela będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×