Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

Kobieto :) witaj dodam,ze dzis wariujemy .. i na poziomie w dodatku bo nie klniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krytyka mnie mobilzuje,mam taki charakter,że sie nie wkurzam :) no moze z małymi wyjatkami to ja juz wyprasowałam bluzke i rybaczki na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po piwie to spac mi sie strasznie ,jutro bardzo wczesnie wstaję .więc się zegnam 🖐️ lubie ten topik i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale właśnie, jacy to są "normalni"? Bo ja to właściwie nie wiem do końca. Da się to w ogóle narysować jakoś? Tacy np. normalni nienormalni, to kto by był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pociągniemy temat kiedy indziej, czuję ruchy, też się pożegnam. Dozo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojewódzki,piróg,mann,cejrowski,doda..............my? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już luzik dzis i jutro :) zdecydowanie jedno piwo to za dużo jak dla mnie,czułam sie pełna jeszcze dzis z rana pewnie wieczorem zajrzycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro to ja bedę nie chodzić lecz biegać :) po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej byłem bliższy workowi na zakupy, taki duży, marynarski, oj, tam pomieściłoby się sukienek, bluzek, bielizny, torebek, pantofelków, kosmetyków, ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ja wiem co nieco o damskich zakupach. Ina pewnie sama będzie po tych sklepach latać, tylko paru tragarzy najmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, nie kończą sie wakacje? Twoja młodzież wraca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie podobał mi sie koniec sierpnia. Zegnajcie przyjemności, ogniska w lesie, nocne pogaduszki przy grze świerszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te proste rozrywki, za nimi czasem tęsknię. A Ty Malwina, za czym tęsknisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłem - ogierzyca. Jaki masz kolor oczu? Spoko, nie będę się ekscytował, jestem ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witajcie:) W końcu jakiś normalny topic na tym forum, od dobrych kilku lat... Poczytałem od samego początku;) Fajnie tu u Was. Wybaczcie, że nie będę częstym gościem (praca taka:(), ale na pe będę Was odwiedzał. Pytanie mam tylko jedno do Was. Co myślicie mówiąc "normalni samotni 35-45 lat"? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy aplauzie kierowców potężnych ciężarówek? Ekstra!!Uważaj, mogliby Terminatora ileś tam kręcić i znowu do paru wszedłby nagi gubernator. Czy jakos tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć bydle, myślę, że należy zostawić dowolność interpretacji nazwy tematu jak kto chce. Ja się wiekowo mieszczę, przed komputerem też zwykle siedzę samotnie i to mi wystarczy by tu trochę pobrykać. Malwina pytałem Cie jeszcze o kolor Twych ócz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bydlę odzywaj sie, może taki trochę hyde-park to coś co na kafe by nie zaszkodziło? Malwina niezła jesteś. Jeszcze lepsza jak ja, ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×