Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

Gość lamia80
ale się tu tłoczno zrobiło.miło.wczoraj myślałam że wszyscy się popili tymi drinkami i herbatką z rumem i poszli spać a tu nie...malwina a najprostsza nalewka i bardzo smaczna to kukułkówka.do słoika wlej 1/2 litra wódki dodaj około 0,5kg kukułek i trzeba jeszcze codziennie potrząsać słoikiem aż cukierki się rozpuszczą.dobrze jest jeszcze trzymać ten słoik w ciepłym miejscu to szybciej kukułki się rozpłyną.około 10 dni i naleweczka gotowa...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamia80
ale się tu tłoczno zrobiło.miło.wczoraj myślałam że wszyscy się popili tymi drinkami i herbatką z rumem i poszli spać a tu nie...malwina a najprostsza nalewka i bardzo smaczna to kukułkówka.do słoika wlej 1/2 litra wódki dodaj około 0,5kg kukułek i trzeba jeszcze codziennie potrząsać słoikiem aż cukierki się rozpuszczą.dobrze jest jeszcze trzymać ten słoik w ciepłym miejscu to szybciej kukułki się rozpłyną.około 10 dni i naleweczka gotowa...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamia80
a wytrawne czy słodkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj niy wlezam tam same
"stare" katry kafeteryjne lezum:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamia80
ja to lubię ratafię czyli do alkoholu dodaje owoce sezonowe .troszkę wiśni ,truskawek ,winogron ,malin, aronii,śliwek.to wszystko stoi sobie razem a na koniec odcedzam owoce i dodaje cukier ,który roztapiam w ciepłej wodzie ale nie za dużo bo zazwyczaj owoce nadają słodycz.właśnie taką mam już nastawioną...ciekawe jaka wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj niy wlezam tam same
niy mocie nikaj goldać pierona:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamia80
lubię mieć zawsze parę buteleczek a i fajny prezent można komuś zrobić.jakaś ozdobna buteleczka i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja to lubię ratafię czyli do alkoholu dodaje owoce sezonowe" tak w ogóle to nie wiem po co psuć pyszny smak czystego alkoholu jakimiś zbędnymi owocami :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamia80
trzeba przecedzić np.przez gazę a cukier rozpuszczasz najpierw w ciepłej wodzie i dolewasz. normalnie porady babuni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamia80
jeden lubi córki drugi matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop.
dzień dobry ...jaka jesień ..dopiero co słońce wyszło i jest cudownie ciepło ..lato przyszło !!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc siedzę w ponurym miejscu i ide zaparzyc kolejną kawę ...to już wrzesień wrzosowo bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo w centralnej zawsze lekko :) Dop pewnie też z tych okolic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tu sie wszyscy znają ? jestem zaskoczona bo obserwuję tu takie relacje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop.
Ajsberg ..no właśnie znajomo zabrzmiało :D 👄👄 do miliona ..taka próba ? :) Ja Ina północ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop.
tak ..ale nie jestem u siebie i dlatego na kolorowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×