Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grillowanie.s

Co zazwyczaj robicie na grillu?

Polecane posty

Gość grillowanie.s

Jakie potrawy? U mnie są oczywiście kiełbaski, schab, boczek, karkówka i szaszłyki a u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peklowany schab i karkówka pieczarki z oliwą i ziołami cebula kiełbasa ogólnie jedzenie z grila mam rzadko, świadomość jego szkodliwości działa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz słyszę że grillowane jedzenie jest szkodliwe :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak robicie te pieczarki
ze wam ni wysychaja? :O Bo mnie uschly na tym grillu na wior :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłuszcz palony ma właściwości rakotwórcze na grilu to osiada na jedzeniu i smacznego... dowiesz się o tym od każdego żywieniowca tudzież onkologa (czego nie życzę oczywiście) a pieczarki zawijam w folię aluminiową, dlatego nie wysychają cebulkę tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak robicie te pieczarki
Ok, Kant, dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Ja najb. lubię zwykłą śląską, ew. do tego sałatkę grecka, piwo, chleb, ketchup, przyprawy... Chce się wam aż tyle przyrządzać potraw? Jak często robicie grilla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po prostu straszne rzeczy.... a jest cos co w tych czasach nie szkodzi? samo oddychanie nas zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karkówka moczona w piwie, kiełbaski, boczek, ziemniaki przyprawione w folii aluminiowej, rzadko drób, a na deser banany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na grilla
Polecam pyzy drożdżowe(w niektórych regionach zwane kluskami na parze) Fajnie się rumienia na grillu i wrzuca się je tylko krótko i można jeść zamiast chleba do mięska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiełbaska kaszanka karkówka w piwie lub natarta przyprawami szasżłyki wieprzowe(wcześniej trochę podpiecozne,by było później szybciej) szasżłyki drobiowe skrzydełka na różne spososby ryba pieczona ryba faszerwona ziemniaki a do tego sos czosnkowy grzanki warzywa ananas banany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×