Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilccia

-7 kg. jak to zrobić?

Polecane posty

Hello? Kredka? napisalam tam przed chwila, ze jedzenie malych posilkow co kilka godzin dziala u mnie w odwrotnym kierunku bo przez to tyje, wiec ta teoria nie dziala na korzysc wszystkich ludzi. U mnie dzialaja metody ograniczania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powód do smutku jeśli ona jego kocha on ja pociąga bardzo i chciałaby by być z nim jeszcze bliżej. Skoro nie działa to powinnas zrobić sobie badania co jest nie tak. Niektórzy ludzie mają tak że prawie nic nie jedzą i nie chudna. I wtedy najczęściej muszą brać leki na uregulowanie procesów przemiany materii itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilccia
W roku szkolnym ja zawsze jem tylko 1 posiłek dziennie bo na inne nie mam czasu. Może dlatego tyle wtedy schudłam. ? Jutro zaczynam ćwiczenia :) A i jeszcze coś. Ja uwielbiam tańczyć i gdybym codziennie 1godz. tańczyła zamiast biegać to byłby taki sam efekt ? :) W ogóle dzięki za wszystkie rady. :) Odezwę się za jakieś 3 dni i powiem jak mi idzie :) A Wy nie zaprzestawajcie za ten czas dawać jakichś wskazówek ! Jak będziecie miały coś nowego to proszę pisać:) Trzymajcie za mnie kciuki ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, dodam temat do ulubionych i bede odwiedzac, a Ty pisz jak tam efekty. :) Tak, taniec pomaga. Powodzenia i trzymamy kciuki! Dobranoc, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. W tańcu bardzo dużo spalasz katorii. A co do studiów- moja siostra studiuje architekturę. Ciężko sie dostać bo poza matura jest jeszcze egzamin na każdej uczelni i rozmowa, ale jest bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciągu 2 czy 3 pierwszych lat studiów w innym mieście schudłam ok.10kg w ogóle się nie odchudzając - po prostu zaczęłam wybierać to, czego organizm sam się domagał, a nie to, co wcześniej podtykała mamusia :) Wcześniej miałam podobny problem: w wakacje zawsze odrobinę tyłam, bo mama, która jest nauczycielką, stąd w wakacje ma więcej czasu, co i rusz coś mi podtykała, poza tym czasem sięgałam do lodówki po prostu z nudów, a to jest chyba najgorsze. Teraz ważę 54kg przy 162cm, więc nie jest źle :) Tobie też życzę ZDROWEGO pozbywania się kilogramów, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest źle? Przeciez masz idealna wage.. Ja mam 164cm wzrostu i teraz waże 65kg i dalej sie odchudzam.. Mój cel do października to 60kg- tyle ważyłam w liceum a że mam grube ciężkie kości to wyglądałam bardzo szczupło. No ale w sumie to chciałabym ważyć 57kg.. tylko nie wiem czy w moim przypadku to możliwe. Musiałabym cały czas ćwiczyć i nie jeść słodyczy i tłuszczu.. Bo mam duże skłonności do tycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
llccia - taniec to super pomysł! ja jak tanczyłam codziennie w d omu przed lustrem to wazyłam 53 kg, mialam super plaski umniesniony brzuch i w ogole, teraz tancze czasami i dla mnie to jest lepsze od biegania i efekty sa lepsze bo po 1 bieganie jest glownie na nogi i rece, a brzuch nie za szczegolnie,a tanczac pracujesz całym ciałem i twoja sylwetka nabiera kobiecosci ,jest szczupła i kobieca, ja osobiscie wole potanczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezodpowiedzi
pytanie do kredki, ja pozno wstaje bo pozno chodze spac,przed chwila zjadlam platki owsiane na mleku,no i co dalej,mam w tak krotkim czasie zjesc jeszcze 4 posilki?dodam ze ja w nocy nie jem,ostatni posilek co najpozniej o 20.00 ,schudlam prawie 2 kg i znowu przytylam 600g,jem warzywa,owoce,mieso,bez tluszczu,od 2 dni mam rozwolnienie przez te chyba warzywa,i czy to moze spowodowane byc tym ze od tego mi sie woda zatrzymala czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też późno wstałam. Na śniadanie zjadlam miske salatki jarzynowej. Po 2 godzinach nektarynke i pół szklanki jogurtu naturalnego z musli. Niedługo zjem sobie kurczaka upieczonego w piekarniku;) Ważne żeby nie jeść ok. 3 godziny przed spaniem. Jak wstaniesz jutro np. o 12.00 to zrób sobie jajecznice bez tłuszczu z jedną kromka ciemnego pieczywa. O 14.00 jakiś owoc z jogurtem. Potem 17. Surówka z jednym ziemniakiem i gotowanym mięsem. A o 19. Możesz zjeść sobie 2 kanapki najlepiej bez masła. Ja czasami sobie sobie też salatki z pomidorów. A biegunka może być spowodowana dużą ilością błonnika zjedzeniem czegoś nieświeżego albo jakąś infekcja. Pił dużo wody bo biegunka bardzo odwadnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilccia
Hej :) Dzisiaj zaczęłam się zdrowo odżywiać :) Mam teraz całą lodówkę zawaloną jakimiś warzywami :D i dobrze :) zaczęłam ćwiczyć i tańczyć, co szczerze mówiąc sprawiło, że czuję się lepiej :) Jakoś . . . lżej ? Nie wiem :P Na pewno nie schudłam w 1 dzień, ale po zjedzeniu czegoś zdrowego i ćwiczeniach czuję się lepiej :) i fajnie :P Pytanie do madziulaaaaaa :) Jak długo codziennie tańczyłaś ? Przez ile dni ? I ile czasu na tym spędzałaś ? :) Stosowałaś przy tym jakieś diety, czy coś? :) pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnej diety nie stosowałam, normalnie jadlam i tanczylam zazwyczaj wieczorami ok godziny, fajnie mi sie tanczyło i przyjemnie , a tanczyłam d osc długo bo był to okres jak ogolnie tanczyłam nie tylko w domu i nie wiem byl to jakis rok? Ja t o robiłam nie z przymusu, nie żeby schudnac, po prostu to lubilam, teraz mam mniej czasu ale jak mam wolna chwile to sobie potancze, 2-3 razy w tygodniu. Jak ktos lubi tanczyc a nie lubi nudnych cwiczen t o taniec jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×