Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilccia

-7 kg. jak to zrobić?

Polecane posty

Gość Ilccia

Hej. jestem Ilccia mam 17 lat. Przy wzroście 168cm ważę 63kg. Moim celem jest zgubić 7 kg niekoniecznie szybko, ale niedługo rok szkolny i chciałabym do tego czasu zgubić 2-3 kg żeby wyglądać lepiej przy koleżankach. Mam na to tydzień. Pytanie brzmi czy jest to możliwe ? Ułożyłam sobie taki plan : 23.08- Nic nie jeść, aby oczyścić organizm. 24-25.08- Same warzywa i woda = ćwiczenia ( wiem, że bez ruchu nigdy nie ma postępów) I 24 znowu głodówka 1 dzień i w kółko. Czy to jest dobry pomysł. Nie będę miała po tym efektu jojo czy coś w tym stylu ? bardzo proszę o pomoc. Czekam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze efekt jo-jo bedzie wtedy murowany. Masz tydzien do roku szkolnego, tak? A wiec proponuje tylko wode mineralna, zero gazowanych czy slodzonych napojow. Moze herbatke od czasu do czasu ale gorzka. Tak, warzywa i owoce koniecznie. Gotowany kurczaczek. Powinnas zleciec w tydzien 4kg jesli dostosujesz sie do mojej wskazowki. Ale pamietaj: zero slodyczy, zero soli, zero smieciowego zarcia. Zero chleba, produktow macznych... Powodzenia. Swoja droga, kiedys schudlam 7kg w 10 dni na diecie 10-o dniowej. :) Ale ciezka ta dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilccia
Jeżeli na Twoich wskazówkach schudnę te 3 kg w tydzień to jak najbardziej się ich będę trzymać. :) Mi nie zależy na tym żeby te 7kg zgubić w mgnieniu oka. jak zgubię je w miesiąc to się będę cieszyć :) Tylko teraz te 3 kg są mi potrzebne, ponieważ mam śliczną sukienkę na rozpoczęcie roku, a ... no cóż nie podobam się sobie w niej, a wiem, że wystarczą te głupie 3 kg i będzie dobrze. ;* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To beznadziejny pomysł:) Studiuje medycynę i znam sie na dietach i odchudzaniu. I powiem Ci jedno- głodówka nie tylko nie oczyszcza organizmu ale powoduje że organizm uwalnia toksyny. Wiesz czemu? Nie dostarczajac pożywienia w ilości niezbędnej dla pracy serca, mózgu, nerek itp zaczynasz spałać tłusz na własny użytek tak że uwalniając sie wszystkie szkodliwe substancje w nim zgromadzone. Wniosek- trujesz się. Poza tym wytwarzają sie ciała ketonowe które też są bardzo szkodliwe. Poczytaj sobie o tym. Poza tym jednego dnia nie zjesz a drugiego Twój organizm pobierze z pokarmu wiecej niż zwykle i bojąc sie głodu zacznie odkładać tłuszcz więc to bez sensu. W tydzień schudniesz maks 1kg. Inaczej będziesz miała efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredka na baterie ma racje. Zastosuj sie do moich wskazowek, a za tydzien napisz mi jak poszlo i ile schudlas. No i oczywiscie jak tam sukienka. Ja ostatnio mniej jadlam, pilam duzo wody, gorzka herbate, jadlam naprawde malo, bo jeden posilek dziennie i w mniej niz tydzien schudlam okolo 4kg. Niestety, jestem ekspertem w dziedzinie jo-jo :o wiec zaczelam sie znowu obzerac i kilosy wrocily. 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odchudzam sie od początku wakacji. Jem co 2, 3 godziny małe posiłki. Głównie białko. Pije tylko wodę. Od czasu do czasu nieslodzona herbatę. I codziennie biegam 10km. Tygodniowo chudne 1kg i nie ma szans żebym w tydzień zgubiła 3kg. A jem ok. 1000-1300kcal dziennie czyli takie minimum potrzebne dla normalnego funkcjonowania organizmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest właśnie podstawowy błąd- dziewczyny myślą że jak nie zjedzą nic jakiegoś dnia albo tylko jeden posiłek to będzie super. A głodzac sie tempo przemiany materii bardzo spada. Jedz co 3 godziny małe porcję a będziesz chudla nawet bez ćwiczeń. Np na śniadanie musli z mlekiem 0,5%. Na drugie śniadanie jabłko i serek wiejski. Obiad gotowane mięso albo pieczone w piekarniku plus surówka. Kolacja 2 kanapki z ciemnego pieczywa. Możesz jeść też jajka we wszystkich postaciach. Uważaj na tłuszcz i cukier. Jogurty kupuj głównie naturalne bo owocowe mają często dużo cukru. Dobra jest też activia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilccia
Słyszałam o tym, że jak się nie je to później się tyje, ale nie myślałam, że po jednym dniu. I nie wiedziałam, że to takie szkodliwe dla zdrowia. Kredka na baterie dziękuję, że mi o tym powiedziałaś :) Mayor of London poradzę się Ciebie. :) Zacznę jeść jeden posiłek dziennie i pić dużo wody. Powiedz mi jeszcze . Co takiego jadłaś w tym jednym posiłku ? Ja na szczęście nie mam takiej słabości do np. czekolady. Ale za to ciągnie mnie do słonych paluszków :) Dlatego zakazałam rodzicom kupowanie słonych przekąsek. Jeśli nie ma w domu i nie są w zasięgu mojej ręki to mnie do nich nie ciągnie ;) proste :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilccia
Kredka na baterie widzę, że w Twojej diecie jest dużo białka. I dla mnie to jest kłopot. Jeżeli będę jadła białko codziennie i to w dość dużych ilościach to mogę trafić do szpitala, a nawet się udusić jeśli postąpię taką głupotę, a nikogo przy mnie nie będzie. Dlaczego ? Proste. jestem uczulony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz... Powiem Ci tak.... Zakochalam sie i nie chcialo mi sie wcale jesc. :) Bylam z moim ukochanym na wakacjach, duzo czasu spedzalismy w hotelu, a raz dziennie tylko jedlismy w restauracji, np obiad lub kolacje. Pilam wode nie gazowana, herbate gorzka,nie jadlam nic poza tym jedym posilkiem dziennie w restauracji no i w mniej niz tydzien stracilam 4kg na wadze. Nie wiem jak to sie stalo. Rodzina jak mnie zobaczyla po powrocie z urlopiku, to nie wierzyli wlasnym oczom, ze ja tak w kilka dni. :) To bylo nie zamierzone, nie planowalam sie odchudzac. Po prostu tak sie zdarzylo w czasie urlopiku z facetem. :D A gdzie jadalismy? Raz w indyjskiej (ryz i curry), raz we wloskiej (pizza margharita i smazone krazki z owocow morza) i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, ze masz skaze bialkowa. Nie martw sie, nie musisz od razu przechodzic na diete bialkowa. Sa inne sposoby na schudniecie. Ja zauwazylam tez, ze po kilku dniach biegania (3km dziennie, czyli 2 duze okrazenia wokol mojego parku) i ograniczenia slodyczy i soli, spodnie same robia sie luzniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredka na baterie, nasza kolezanka nie bedzie miala efektu jo-jo jesli odpowiednio zbilansuje swoja diete po tym jak straci te pare kilogramow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej jeść często malutko niż na raz nawrzucac w siebie tyle co by sie przez cały dzień zjadło. Na studiach jadłam jeden dwa posiłki. Teraz jem 4 i widzę efekty które zostaną na dłużej. Nawet teraz będąc na wakacjach i jedząc słodycze spaghetti itp nie przytylam. I żołądek bardzo mi sie skurczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilccia
Kredka na baterie nie powiedziałam, że nie chcę jeść! Po prostu zastanawiam się, czy przy jedzeniu jednego posiłku dziennie i ćwiczeniach uda mi się. Nie mówię, że chcę zaprzestać w ciągu roku szkolnego. :) Mówisz, że nie dam rady zgubić tych 3kg. A ja nawet się będę cieszyć jak spadnie 1kg. Nie należę do osób, które łatwo się poddają :) Mayor of London no właśnie ta skaza białkowa to moje przekleństwo. Moje przyjaciółki łatwo chudną na diecie "białkowej" a ja niestety takich luksusów :p nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie czy będzie potrafiła. W takim razie jedź dużo warzyw. Ja gotowalam sobie marchewkę robiłam dużo sałatek;) A Ty Mayor może tyle schudlas dzięki innym uciechom w hotelu;P I w cale tu nie żartuje bo seks jest bardzo dobry na odchudzanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie. Sa przeciez tez inne sposoby. Uda Ci sie! :) Powodzenia! Tylko pamietaj zeby sie nie obzerac przez ten tydzien tak jak ja teraz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chcesz mieć szybką przemianę materii? Jeśli tak to powinnas jeść gora 3 godziny po przebudzeniu. I naprawdę łatwiej schudniesz jedząc minimum 3 małe posiłki niż jeden większy. Jeśli nie dostarczysz organizmowi 1000kcal to wątroba przejdzie na syntezę ciał ketonowych. A 1000kcal na jeden posiłek to tragedia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilccia
Będę się starać jak mogę. :) Sądzę, że dam radę. Heh ! Seks pomaga ! Coś nowego ! hhe :D Może kiedyś za jakieś 5 lat wypróbuję tą metodę ruchu ! hhe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilccia
Zamierzałam jeść mały posiłek np jakieś Risotto czy coś takiego, a w między czasie jakieś warzywko podkraść. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Twoim wieku też tak myślałam tzn że jedzenie raz w ciągu dnia rozwiąże wszystkie moje problemy;P I nie wierzyłam jak ktoś mi mówił żeby jeść często a małe porcję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilccia
We Wrocławiu zapewne bo najbliżej :) Tylko jeszcze nie wiem dokładnie na jaki kierunek . Na architekta, czy ma fotoreportera ? Hmm . . . Trudno podjąć decyzję, gdy lubi się obie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilccia
Noo to tak jak ja :) Nie bardzo wierzę, że te częste posiłki pomogą. . . Ja od dziecka zawsze byłam pulchna i nie wiem jak to zrobiłam ale w wieku 15 lat schudłam tak, że pierwszy raz naprawdę się sobie podobałam, a teraz ! SZOK ! Mówią, że jak człowiek szczęśliwy to tyje. Ehh ... Przedtem też byłam szczęśliwa i się jakoś udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku jedzenie malych porcji co kilka godzin dziala w odwrotnym kierunku, czyli tyje. Wiec to nie jest tak, ze to wszyscy chudna w ten sposob. Probowalam tej metody wiele razy i nie dziala. U mnie dzialaja tylko metody ograniczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilccia
Mayor of London ale to chyba nie jest powód do smutku :) To znaczy, że naprawdę Cię kocha i nie chodzi mu tylko o Twoje ciało :) To dobrze. Tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Twoim wieku też tak myślałam tzn że jedzenie raz w ciągu dnia rozwiąże wszystkie moje problemy;P I nie wierzyłam jak ktoś mi mówił żeby jeść często a małe porcję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×