Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość butek zieony

Zamiast komina piec wolnostojący koza?

Polecane posty

Gość butek zieony

Zastanawiam się nad takim właśnie rozwiazaniem... co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butek zieony
Zamiast KOMINKA miało być sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kozy tez musisz zrobic odprowadzenie kominowe jak dla mnie - wygląda bardzo średnio kojarzy mi się z przedwojenna biedą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się podoba
dużo lepiej to wygląda od piekarnika w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butek zieony
Tak mam komin tak jak do kominka i chce zamiast kominka takiego typowego wstawić kozę. Ewa to mówisz że, to "wieśniacko wygląda"? kurde a ja widziałam taką jedną kozę tak mi się strasznie spodobała, śliczna taka typowo salonowa kuta, z takimi ślicznymi nogami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaaaa
Ja mam kozę w domu i jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus jest moim zdaniem taki, że n ie widać ognia, a oglądanie płonącego drewna jest bardzo miłe, zwłaszcza w długie, zimowe wieczory. Obsługa jest bezproblemowa, wystarczy co parę godzin dorzucić drewna. Dom mam z piętrem, w sumie 150 m, koza solidnie ogrzewa cały duży salon, wszystkie korytarze i wspólne przestrzenie, łącznie ze schodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaaaa
I nie zgadzam się z tym, że wygląda to wieśniacko. Przejdź się do jakiegoś lepiej wyposażonego sklepu i obejrzyj kozy i inne zamykane piecyki tego typu, niektóre są naprawdę piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśniacko wyglądają
wszechobecne kominki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latający Holender
Bywają kozy z przeszklonymi drzwiczkami. A kominki rzeczywiście nieco spowszedniały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Mam taką kozę -świetnie grzeje (trzeba kupić o odpowiedniej mocy to bardzo ważne),widać ogień,zajmuje mniej miejsca niż kominek .Idealnie wkomponowuje się w rustykalne jak i nowoczesne wnętrza a ich wybor jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to, że wygladaja wieśniacko tylko tak biednie kojarzą sie z ulicznymi kozami albo w takich biednych miejskich kamienicach - koza na środku pokoju i wielka rura od niej do sufitu przy kupowaniu mieszkania w jednym wlasnie widzialam taki "kominek" (tak był nazwany w ogłoszeniu) mieszkanie było na poddaszu, całe w drewnie, nastrojowe, nawet tam może i pasowała ta koza ale to takie żeliwne cuś, ni przypiął, ni wypiął jak dla mnie koło niego gorąco, im dalej, tym chłodniej było, stał w centralnym punkcie mieszkania, w salonie - mi to sie nie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latający Holender
:) Rura może być wpuszczona do komina bezpośrednio za kozą - niekoniecznie pod sufitem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak się ktoś nie zna
to lepiej niech głupie komentarze zostawi sibie - tak,tak to do ciebie ewka,bo wiem,że dalej latasz po topikach jako pommarańczowa wydra.Z kominka tylko jedna korzyść(ogrzewanie pomieszczeń) i kłopotów dużo,bo palić można tylko drewnem liściastym,twardym,a to bardzo drogie,po drugie od czyszczenia szybki cholery można dostać!!!!A taka koza praktycznie wszystko palna,i iglaste i liściaste i węgiel,ugotować coś tam na niej można,grzyby i owoce wysuszyć,no i szybki nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja osobiście wole w
domu kaloryfer :-) ale w domku letniskowym , na działce super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadacspamiarze
kurwa przestańcie spamować tymi reklamami debile. Może koleżanko/kolego pierdolniesz tu jeszcze jakiś link z kozą za 15 000 bo ta za 7 koła za tania jest! Jakby kogoś było stać na centralne z piecem zasypowym śmieciowym to by kozy nie stawiał. Debile spamerskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Piece tego typu możesz zamówić na http://sklep.kominki-lumar.com/ Muszę przyznać, że prezentują się naprawdę ciekawie :) Podobają mi się też piece kaflowe znajdujące się w ofercie. Chciałabym mieć taki piec u siebie, wygląda bardzo ciekawie i z pewnością doda wnętrzu charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest piec. Ja mam u siebie piec z podajnikiem ślimakowym Ekor i jestem zadowolona. Póki co jest niezawodny. Spory wybór piecy i kotłów można znaleźć tutaj http://www.stefaniak.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam mogę polecić http://firend.pl. Jak dla mnie swietny wybór jeżeli chodzi o komin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piec wolnostojący czy li tzw koza nie prezentuje się według mnie efektownie. Jeśli chcemy nadać wnętrzu klimat to jednak nic nie zastąpi kominka. Jest stylowy a biorąc pod uwagę możliwe sposoby zabudowy każdy znajdzie jakieś rozwiązanie dla siebie. Ostatnio szukając inspiracji w sieci trafiłam na stronę kaflepiecowe. Bardzo mi się one spodobały. Wbrew temu co mogłoby się wydawać przy użyciu kafli można stworzyć również nowoczesne aranżacje. Polecam przynajmniej obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają mi się kominki obudowane kaflami. Na stronie kaflepiecowe (którą ktoś tu polecił) zobaczyłam piękne piece kaflowe. Dla mnie cudo, ale niestety raczej nie będę takiego mieć. Popatrzeć jednak warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam polecam systemy kominowe jak na przykład http://firend.pl Dają zdecydowanie najwięcej ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×