Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delette

Jak zachowuje się facet...

Polecane posty

Nie powiedziałabym,że wpisy dziewczyn powyżej oprócz nieprawdziwaz to byle coś,ot właśnie nie:) Wnoszą sporo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne,że "imponujaca":P:D:DNie musisz mnie już tak chwalić,skromna ze mnie istota:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwaz
skromna ze mnie istota facetow to bierze :) czyli jednak salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie powiedziałabym,że wpisy dziewczyn powyżej oprócz nieprawdziwaz to byle coś" wszystkie wpisy są ble jakie, bo dotyczą stanu faktycznego przyjętego przez odpowiadających, który najpewniej mija się z realiami Twego życia... tak więc ludzie odpowiadają, ale wartość tych wypowiedzi jest zerowa... Ty natomiast wybierasz sobie z nich to, co Ci pasuje... to standardowe zachowanie, jakże popularne na kafe... ale nie znaczy to, że ma jakikolwiek sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak kopiuj i wklej,nie???:DPotrafi się:D Widać komu w glowie salon:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwaz
zawsze szczery horoskopy to nic istnieje kilka obiektywnych faktow jak sprawdzic czy facet planuje z kobieta przyszlosc na pewno slyszales o tym, ze w powaznych zwiazkach na dloni faceta pojawia sie dodatkowa linia zwana linia powaznego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komik, moze jeszcze zaczniesz krytykowac horoskopy?" aż tak szalony nie jestem.... te 5 zł to najlepiej zainwestowane przeze mnie do tej pory pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na dloni faceta pojawia sie dodatkowa linia zwana linia powaznego zwiazku" dobrym sposobem, jest też zahipnotyzowanie gościa, puszczając mu np archiwalne nagranie seansu Kaszpirowskiego... wtedy po prostu należy kazać się mu przenieść20 lat w przód i sprawdzić, czy w jego życiu jest autorka tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwaz
wtedy po prostu należy kazać się mu przenieść20 lat w przód i sprawdzić, czy w jego życiu jest autorka tematu kilka moich kolezanek probowalo ale to jest ryzykowne bo podobno ta roznica w wieku kobiety sprawia, ze trudno jednoznacznie odroznic jedna kobiete z tlustymi wlosami w wyciagnietym dresie od drugiej poza tym to dosc kosztowna metoda a jak wytlumaczyc facetowi, ze potrzebujesz kilka tysiecy i nie mozesz powiedziec na co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielogika pokretna
"a drugi - teoretycznie olewał, ale w środku kochał strasznie" komiczne uargumentuj ta samozaprzeczenie :o jak mozna kogos kochac i olewac, do tego teoretycznie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foka,racja!Dzięki:) Wróżka!!!Chciałeś szczery i masz,kurde powiadomię jednak moderę a wcześniej Urząd Skarbowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:31 [zgłoś do usunięcia] zapraszam na wróżby e-mail zapraszam na wróżby e-mail zapraszam na wróżby e-mail sfera uczuć finansów dobieranie numerologiczne partnerów bądz kto nie pasuje do siebie zadajesz 20 pytan maksymalnie odplatne tylko 5zl anna_anielaa65@o2.pl Zwymiotować można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne uargumentuj ta samozaprzeczenie jak mozna kogos kochac i olewac, do tego teoretycznie" wg subiektywnego odczucia kobieta czuje się olewana... a facet po prostu nie jest wylewny, ale ją kocha... nie zawsze buziaczki i czułe słowa są manifestacją uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przede wszystkim jak mówiąc o przyszłości używa słowa ja zamiast my znaczy , że nie zawiera w swoich planach twojej osoby" o ja pierdzielę :D:D to jest dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutkaxxx
"wg subiektywnego odczucia kobieta czuje się olewana... a facet po prostu nie jest wylewny, ale ją kocha... nie zawsze buziaczki i czułe słowa są manifestacją uczucia..." to w takim razie jak okazuje to uczucie? moj facet nie jest wylewny, ale mowi ze tak, zalezy mu bo przeciez spotyka sie ze mna, rozmawia ze mna, spedza ze mna czas. Ale rzadko caluje, za reke nie trzyma, przytula - tez nie zawsze ma na to ochote wiec czasem czuje sie jak jego kolezanka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwaz
moj facet zawsze mowi my musze jutro oddac skonczony projekt, my ide na zebranie byloby mi przykro gdyby mowil ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to w takim razie jak okazuje to uczucie?" właśnie tak jak napisałaś... kobiety mają też różne potrzeby - jedna się będzie cieszyć, że facet po prostu jest a druga chce być ciągle przytulana, głaskana, całowana itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwaz
"dla mojej krysi najlepszy zestaw" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwaz
milutka-podajmy sobie łapkę trzeba bylo od razu pisac ze jestes malym kotkiem u kotow sa akurat bardzo wiarygodne metody weryfikacji zwiazku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:44 [zgłoś do usunięcia] nieprawdziwaz milutka-podajmy sobie łapkę trzeba bylo od razu pisac ze jestes malym kotkiem u kotow sa akurat bardzo wiarygodne metody weryfikacji zwiazku! oj bardzo nieszczęśliwy z ciebie człowiek...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze na każdym temacie,musie znalezc się troll,który nieproszony wrazi swoje 3 grosze,nosz !Taki/a frustrat/ka nic nie wie o ludziach a brzedzi jak w gorączce! Autorko-miej oczy szeroko otwarte i nie czytaj tej/go niepra...coś tam!Wie wielkie g...o związkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwaz
oj bardzo nieszczęśliwy z ciebie człowiek. my ludzie jestesmy troch inni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my Polacy my kochamy
my kochamy życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×