Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delette

Jak zachowuje się facet...

Polecane posty

Gość nieprawdziwaz
Wie wielkie g...o związkach jesli zwiazek wyglada tak jak opisuja malutka i autorka to naprawde nie wiem nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jesli zwiazek wyglada tak jak opisuja malutka i autorka to naprawde nie wiem nic " a autorka coś opisuje? bo wg mnie to ten temat wygląda mniej więcej tak: "poznała faceta - ma głowę, dwie ręce i dwie nogi, czy on mnie kocha???"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara Julia
Hmm coś wiem na ten temat... To, że facet jest mało wylewny zazwyczaj związane jest z tym, że tak naprawdę traktuje nas jak kolezanke, przyjaciólke, koło ratunkowe jeśli inna "ciekawsza" sie nie znajdzie. Mój "przyjaciel" na wspołnym wyjeżdzie, po wspanialych uniesieniach podczas obiadu tak spontanicznie poinformował mnie, ze ON Sylwek w tym roku powita w innym miescie i towarzystwie...no sorry, bardziej dosłownego komunikatu i kopa dostac nie muszę...zabolało wystarczajaco... On nadal niby zazdrosny, niby teskni, ale nie bede nigdy kołem ratunkowym. Uwierz mi, jak sie kocha i chce byc sie z ta druga osoba, to zawsze jest słowo MY...i są plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poznała faceta - ma głowę, dwie ręce i dwie nogi, czy on mnie kocha???" drobna korekta czy on planuje wybudowac nam bialy domek z ogrodkiem i kupic pierscionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka nie,nie opisuje.Bo i tak nie zdoła opisać uczuć tego co czuje itp.Ale pyta o jakieś sugestie ludzie,coś co wam na myśl się nasunie.Ale widać tylko kopiuj-wklej:D Ot to widać najbardziej u 2 osób.A i jeszcze jazgot niepotrzebny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy on planuje wybudowac nam bialy domek z ogrodkiem i kupic pierscionek" korekta jak najbardziej trafna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwaz
bialy domek z ogrodkiem i kupic pierscionek moze rzeczywiscie u podloza problemu stoi fakt, ze facet zaproponowal dom w innym kolorze :) komis tez nie rozumiem zgadza sie z malutka ktora czuje sie jak koleznka czyli facet ma powazne plany gdyby nie planowal mieliby czas na seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sar-Julia -wpis,chyba na to czeka autorka. zawsze szczeri i nieprawd...coś tam,może załóżcie temat "wzajemna adoracja słowna"i i śmiało do debat.Lub "kopiuj-wklej",to propozycje,nie dziękujcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cekam,aż ktoś się domysli i może...jakoś nie muszę dawać moich "linijek"do kopiuj-wklej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwaz
greace co cie powstrzymuje od wpisania swoich sugestii dla autorki? bycie autorka :) ale za to nam duzo pomogla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Autorka nie,nie opisuje.Bo i tak nie zdoła opisać uczuć tego co czuje itp.Ale pyta o jakieś sugestie ludzie,coś co wam na myśl się nasunie" bardzo "sensowna" metoda :D to tak, jakby na forum motoryzacyjnym zadać pytanie "samochód nie chce mi ruszyć, dlaczego?" i czytać 8776 odpowiedzi, nie wspominając na wstępie, że koła ukradli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
my Polacy my kochamy życie ale tylko w stanie wskazującym na spożycie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdziwaz
"samochód nie chce mi ruszyć, dlaczego?" nie martw sie, ruszy potrzebuje tylko troche czasu zaskocz go idz na solarium i zmien fryzure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielogika pokretna
"wg subiektywnego odczucia kobieta czuje się olewana... a facet po prostu nie jest wylewny, ale ją kocha... nie zawsze buziaczki i czułe słowa są manifestacją uczucia..." jasne, ale zwykle subiektywne odczucia nie biora sie z kosmosu i facet faktycznie olewa dziewczyna, a ona to intuicyjnie i nie tylko odczuwa; nie chodzi tu o wylewnosc, tak samo zamkniete osoby sa w stanie okazywac uczucia (nawet jak dzieje sie to nie tak czesto lub na inne spoosby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie martw sie, ruszy potrzebuje tylko troche czasu zaskocz go idz na solarium i zmien fryzure" ufff - ulżyło mi, właśnie tego oczekiwałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jasne, ale zwykle subiektywne odczucia nie biora sie z kosmosu" subiektywne odczucia biorą się z własnych oczekiwań i doświadczeń, nie mających często nic wspólnego z rzeczywistością... postawię tezę - skoro kobieta nie chce robić facetowi loda tzn, że go nie kocha... moje subiektywne podejście... "i facet faktycznie olewa dziewczyna , a ona to intuicyjnie i nie tylko odczuwa;" kobieca intuicja zazwyczaj mówi to, co kobieta chce by jej mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielogika pokretna
oczywiscie mezczyzni zawsze maja racje, a kobiety sa subiektywne i intuicyjnie odczuwaja to co chca :p jesli pojawiaja sie watpliwosci, to zazwyczaj cos jest na rzeczy, reszta to glupia naiwnosc przyklad akurat jest jasny, okazuje co najwyzej brak tolerancji dla odmiennosci i/lub brak komunikacji w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oczywiscie mezczyzni zawsze maja racje, a kobiety sa subiektywne i intuicyjnie odczuwaja to co chca " oczywiście, bo kobieta te same cechy czy zachowania potrafi przyjąć na plus, bądź in minus, a jedynym kryterium jest to, czego właśnie w danej sytuacji chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielogika pokretna
kobieta zmienna jest, to juz znamy :p natomiast znacznie czesciej to faceci bajeruja i graja, a pozniej laska ma dola i dostaje stale teksty, ze byla glupia, naiwna, slepa i nie myslala :p faceci najczesciej stosuja in plus/in minus, szczegolnie jak dostana kosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×