Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam dzieci swoich.

Czy itnieją takie nawilżane chusteczkji, które można wrzucić do wc?

Polecane posty

Gość maricavvvv
U mnie w domu też wszystko w kiblu ląduje, wszystkie chusteczki i suche i nawilżane, co bliżej jest, kosz albo kibel. Spuściłam ich chyba setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie os9by wrzucily info o tym ze mokre chusteczki zatykaja kanalizacje a idiotki sie dalej chwala ze to robia. I jak tu nie myslec ze baby sa glupie i serio tylko do rodzenia dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka tak zapchała kibel własnie chusteczkami tak, ze jej g****o korytarzem zaczeło płynąć.nie wolno takich zwykłych nawilżanych wrzucac ! W przedszkolu gdzie pracuję to rodzice sie to tego nie stoują i też raz na3 m-ce trzeba ekipę wzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przedszkolu kupki sa zbierane do terapii i nie ma potrzeby nic wrzucać do WC. Siusiu natomiast do celów leczniczych,akurat od dzieci ma bardzo dobre właściwości. Pani sprzątaczka u nas wszystko zbiera do butelek i wywozi,więc nic się nie marnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaakk

Chusteczki nawilżane / papier toaletowy nawilżany, który można wrzucić bez problemu do muszli i nie zapchają rury to Niemieckie firmy johnson&johnson SauBar. Kupuję od dawna dla swoich dzieci i mogę śmiało polecić. Dostępne do kupienia np tutaj:
euroshop24h.pl/pl/p/SauBar-nawilzony-papier-toaletowy-Jagodowy-240-szt./2680

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×