Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak sie ubierac mam

jak sie ubrac do pracy?

Polecane posty

Gość jak sie ubierac mam

pracuje w urzedzie od niedawna, nie wiem jak sie ubierac bo nie lubie szpilek, spodni na kant, bialych bluzek z kolnierzykiem pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim-ka89
no to jakąś białą koszulke lub bluzeczke z jakimiś ozdobami i proste spodnie - nie jeansy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniielkaa
proponuje dres i adidasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja................
no niestety... Urząd to urząd. Jeśli nie dostałaś żadnych wytycznych odnośnie ubioru, to zawsze możesz przynajmniej kolory różne nosić :) moim zdaniem spodnie w kant (jednak najlepsze) do tego jakaś bluzka, niekoniecznie z kołnierzem, aczkolwiek w takie też się zaopatrz :P:) sweterki z guzikami, kolory raczej pastelowe plus nieśmiertelna biel, czerń i szarości :) ja czasem szalałam z bluzką w kolorze fuksji czy chabru:) ale co kto woli :) buty na obcasie zmieniałam czasem na baleriny czy czółenka i nikt nie miał do mnie pretensji :) niestety moim zdaniem T-shirty odpadają... choć czasem znajdzie się coś eleganckiego i dość swobodnego zarazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniielkaa
przeciez sa eleganckie jeansy - proste, ciemny kolor, niepowycierane - jak najbardziej moga byc jeansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie ubierac mam
spodnie w kant odpadaja i bluzki z kolnierzykiem tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu kazdy pisze z tymi spodniami na kant...Ja osobiscie takich nie lubie ..Ubralabym czarne rurki-z materialu typy legginsy-do tego dluzsza biala koszule taka do uda i fajny szerszy pasek i jest elegancko-moja znajoma ubiera sie tak do firmy w ktorej pracuje...Albo jakas elegancka bluzeczka nie koniecznie z kolnierzykiem i biala...Do tego czarne spodenki-nie koniecznie na kant -jest masa takich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie czytasz pism o modzie i zakupach? Tam jest mnóstwo propozycji ubiorów do biura i urzędu i niekoniecznie są to osławione już 'spodnie w kant'. Ja tam taki styl lubię, jest elegancki i bardzo kobiecy. Zawsze można ubrać się w sposób stonowany, ale zrównoważyć całość jakimiś bardziej zakręconymi butami albo dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dźinsy+koszula i okk
ja tez nie weim co sie na te kanty upieracie:/ wg mnie są okropne. ostatnio wize po urzędach młode dziewczyny wcale nie tak wypindzione i jest ok. Wystarczą ciemne dżinsy np (nie podarte) jakaś koszula i jest luz. albo czarne spodnie materiałowe, spódnica jakas czasem. te kanciaki to se mozna ubrac kurde nie wiem gdzie ale nikt normalny w kanciakach codziennie nie chodzi, chyba ze na jakies spotkania biznesowe czasem i to niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawa to nie pojawiać się w pracy w dresie i pstrokatych kolorach - postaw na klasykę, czyli biel, czerń, granat, może popiel? nie wprowadzałabym dodatkowych kolorów, zwłaszcza jeśli nie chcesz ubierać się typowo formalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłkoantonówka ma rację - kup sobie kilka gazet o modzie, wejdź na strony poświęcone strojom biurowym (na bank znajdziesz takie katalogi w sieci) i poprzeglądaj ich propozycje. A jeśli już coś wpadnie Ci w oko, to poszukaj w sklepach. Inaczej tego problemu nie rozwiążesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×