Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Centurion

Alimenty

Polecane posty

Witam . Maz zlozyl pozew o rozwod , wina ma byc moja . No ok , nie mam po co sie bronic , bo i tak udowodnia mi moje wyskoki (maz mnie zaniedbywal) . Mamy osmio letnie dziecko , i chciala bym sie dowiedziec czy moge starac sie o alimenty na mnie i na dziecko ? Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaaa111
wydaje mi sie ze jak rozwod bedzie z orzeczeniem o twojej winie to nie dotaniesz alimentów na siebie, na dziecko tak ale nie na siebie, tak mi sie wydaje 100% pewnosci nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALIBU***
dokładnie tak .na dziecko jak najbardziej,ale jeśli sad orzeknie Twoją winę to już na siebie nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz prowadzi firme , zarabia potezne pieniadze . A ja nawet zawodowki nie skonczylem , sad chyba to uwzgledni ?? Po rozwodzie komfort mojego zycia bardzo sie zmieni , na minus oczywisie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na dziecko bedzie placil pewnie, ale z jakiej racji na ciebie??? pozatym sam dziecka nie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to twoj najwiekszy problem jak widze, na dziecko zgodziliscie sie oboje, pozatym jak maz moze zabrac urode itp. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dobra , juz przestan zadawac te bezsensowne pytania . Czy moze wypowiedziec sie ktos majacy pojecie w temacie ? Czy jest jakis sposob zeby wywalczyc alimenty na dziecko I NA SIEBIE ? Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum nieudaczników życiowych
Przeciez to prowo pisane przez faceta. Nie ośmieszajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie wypowiedziec.... prawda boli:-) a teraz co do tematu - przy orzeknieciu rozwodu z twojej winy nie masz szans na alimenty na ciebie, jak juz to na dziecko z tego co sie orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×