Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młoda2010

Białystok i okolice

Polecane posty

Gość Młoda2010

Ze względu że na poprzednim temacie zrobił się niesamowity bałagan proponuję utworzyć nowy temat dotyczący Białegostoku i Podlasia. Co polecacie na naszym terenie, jakie lokale,salony ślubne, zespoły. Pomóżmy przyszłym Pannom i Panom młodym w wyborze, dzielcie się swoimi sugestiami i spostrzeżeniami po weselach i przed nimi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm głupi problem
ja nie długo ide na przyjecie weselne które odvedzie sie w restauracji mistrz i malgorzata.... co sądzicie o tej reastaruacji podobno bardzo fajna:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrr....
Coś czuję, ze i tu moze zrobic się zamęt niech tylko ta cała ....... zacznie walić reklamy to ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda2010
Ja ostatnio byłam w Mońkach w Monie i sala mi się podobała, jedzenie trochę nie z tej epoki, ale wesele było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda2010
Powiedzcie coś na temat Belwederu i dworku Czarneckich bo pytali na starym temacie, co z Santaną i Mozartem. Czekam na opinie i sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasika 444
Byłam w tamtym roku na weselu w dworku Carneckiego, wszystko było by ok, gdyby nie to, że było cholernie zimno. Co 10 min ktoś prosił obsługę, żeby podkręcili klime, a oni za chwile znów odkręcali. Pół wesela przesiedziałam w marynarce faceta, dopiero ok 2giej było cie4pło (może to procenty i tańce:P). Aha i kelnerzy starsznie wolno obsługiwali, nieraz to kurwica brała aż:P W santanie byłam we wrześniu, też ok, choć jedzenie nie zachwyca. Z tego wszystkiego najlepszy jest Mozart. Byłam na małej sali, bo wesele nie było duże i wszystko jak najbardziej OK. Jedzenie super, nie za zimno nie za ciepło, miejsca dosyć. Także z tych trzech lakali Mozart mój faworyt :) Od siebie mogę dodać, że Promenada to kompletna klapa, tam wszystko było na nie, choć może to wina organizacji :) Najlesze wesele na jakim byłam to hotel Trio, tam wszystko było na najwyższym poziomie, nawet Gołębiewski się nie umywa do Trio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
A może ktoś pomoże w znalezieniu kwiaciarni z Białegostoku, która wykonuje bukiet ślubne w przystępnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula100
Bede w sobote na weselu w Mozarcie to zdam relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeah
ja tez byłam bardzo zadowolona z wesela w Trio :) a do tego fajne wesela są w PRONARZE na trasie bobrownickiej, byłam na nie jednym i na każdym bawiłam się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zna któraś z Was dobrego i sprawdzonego fotografa i kamerzystę? ślub juz za niecały rok a my nie mamy ani tego ani tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRIO to kompletna zenada:O
bylismy tam w sierpniu, masakra, 2 dan goracych obsluga nam nie podala, godzine przed koncem wesela zaczeli juz bierac ze stolow, nie donosili napojow trzeba bylo sie dopominac, na nowej sali malo miejsca do tanczenia, ogolne wrazenia, beznadziejne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie dlugo ide na przyjecie
po weselu które odbędzie się w restauracji Mistrz i Małgorzata... Co sądzicie o tym miejscu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynka 222.
Do Miguśki. Ja miałam Studio Video Foto Robert i byłam zadowolona. Moge śmiało polecic tego pana. Wpisz w google a znajdziesz namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda2010
My ostatnio byliśmy Sali weselnej Troja i przyznam że zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, obsługa kultura, jedzenie bardzo dobre, 18 września bawimy się w 4 porach roku w pilikach, był tam ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynka 222.
Miguska.Plener i sesje zdjęciową robilismy w Skansenie k. Jurowiec. Film tez świetny z montazem i takimi różnymi wstawkami, a na płycie DVD mamy wytłoczone zdjęcie ślubne - extra pomysł. Zdjęcia dostalismy część na papierze reszta na płycie. Zresztą pan Robert od wielu lat zajmuje się foto-filmowaniem i robi to profesjonalnie. Nam i rodzince bardzo sie podobało to co zrobił, najlepiej zadzwonic umówić się i zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki krystynka :) znalazłam go w necie i mam nadzieję z e to ta osoba bo własnej stronki nie miał. Zadzwonie w nastepnym do niego i zobacze...a jak cenowo??? :) tak mniej wiecej, bo my jestesmy na etapie szukanie foto i kamera i nie bardzo mamy porównanie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szukacie sali weselnej w Białymstoku to najpiękniejsze znajdziecie na www.GdzieWesele.pl są tam też komentarze na temat sal weselnych byłych uczestników wesel a szybkie zapytania można przesyłać dzięki formularzowi e-mail www.GdzieWesele.pl/Bialystok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone pomarańcze
ja mogę polecić robert kruk naprawdę bardzo ładne zdjęcia robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula100
W sobotę byłam na weselu w Mozarcie. Sale bardzo ładne, jedzenie na goraco smaczne a najlepsze to te z wiejskiego stołu, przystawek nawet sporo.Wczesniej naczytałam sie róznych opinii o tej sali, ale na tym weselu co byłam nie mam żadnych zastrzeżeń. Dodam, ze zabawa była super. Zespół tak był rewelacyjny! mimo, ze wesele było na dwóch salach to tak wybawiłam się, ze nóg już nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka k.
Hej. Czarnula100. A ile sobie Mozart bierze od talerzyka? No i napisz jaki to zespół grał i coś więcej bo też szukam . I jeszcze jedno. Ile Kruk ile bierze za zdjęcia? Sorry, ze tyle pytań, ale zaczynam i jestem w tym zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnula100
Nie pytałam młodych o cene jakos nie wypadało, ktos mi mówił, ze 140 zł ale nie jestem pewna. Ten zespół o który pytasz nazywał się "Tornado " Dodam, ze mają same świetne kawałki przy których bawią się i młodzi i starsi. Przez cały czas coś się działo na parkiecie, jak i za stołami przy biesiadzie. Z tego co widziałam to rozkręcą każdą imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka k.
Dzieki Czarnula100 za odpowiedz. A jeszcze moze ktoś się wypowie na temat Niagary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti20
ja też się przychylam do powyższego pytania, czy ktoś może coś się wypowiedzieć na temat Niagary, jak z jedzeniem, itp.? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda2010
Moja siostra była w 4 porach roku, jedzenie ogólnie dobre i obsługa też kultura, tylko mi przeszkadzało że wszystko jest mielone i wędliny i nawet gorące dania ziemniaki formowane w kuleczki mielone z pietruszką i koperkiem. Ja byłam na górnej sali to było dość ciasno, ale kapela była fajna to nadrabiało wszystko. Dolna sala jest przepiękna i przestronna. Chodzą słuchy po Bielsku że nowa sala "Amaretto" powstaje - ktoś coś słyszał, na miejscu Moniki ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka może ktoś ma kontakt do zespołu domino w Białymstoku Lub innych zespołów? i poszukuje dobrego kamerzyste pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SALAAMARETTO
Zapraszamy do nowo otwartej sali Amaretto w Bielsku Podlaskim!!! Pyszna kuchnia, kulturalna obsługa w niezapomnianym wnętrzu. Zorganizujemy i zapewnimy obsługę wesel, imprez okolicznościowych, bali szkolnych i pracowniczych w przystępnej cenie. Menu do wyboru. PROMOCJA JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO DO IMPREZ W PIĄTKI, SOBOTY,NIEDZIELE KAMERZYSTA I FOTOGRAF(WWW.FACTORYSTUDIO.PL) Gratis, zespół o 15 % taniej - Szczegóły na www.amaretto-sala.pl lub pod nr. 0 511 183 274 lub 0 511 614 438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GNZ
Witam. Zapraszam na stronę: www.GranieNaZawolanie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×