Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

małe słoneczko

Lublin- studentka szuka pracy od października PILNE!!

Polecane posty

Jestem studentką ostatniego roku i chciałabym podjąć jakąś pracę w Lublinie. Studiuję dziennie ale teraz będę miała malo zajęć. No i koniecznie muszę znaleźć pracę jakąś bo mam dosyć brania kasy od rodziców. Z nimi zresztą się ostatnio nie mogę dogadać. Mogę pracować jako sprzedawca w sklepie, w butiku etc. Mam trochę doświadczenia bo w wakacje pracowałam w cukierni, lodziarni...i to nie tylko w te wakacje. Mogę się też opiekować dzieckiem chociaż nie mam doświadczenia ale uwielbiam dzieci. Jestem bardzo miłą osobą, nie mam żadnych nałogów, jestem spokojna i poważnie podchodzę do życia. Jeżeli ktoś mógłby podpowiedzieć gdzie można by się zaczepić żeby trochę kasy dorobić to byłabym wdzięczna. Nie interesują mnie oferty napalonych panów z kasą :) Proszę o pomoc! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno..myslisz ze potencjalny pracodawca bedzie szukał osoby do pracy na kafe:O wejdz na gratke, na infopraca, pracuj.pl, money.pl i tam szukaj w ogłoszeniach na kelnerke, hostesse, do biura, do biura obsługi klienta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz próbuję wszystkiego...może przez przypadek taki tutaj trafi. nie szkodzi spróbować:) pracę jak zapewne wiesz nie łatwo znaleźć. Dzięki za stronki z pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar223ia
w lublinie jest infolinia orange - klienci indywidualni ciągle szukają nowych konsultantów poszukaj ofert i wyślij cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Nie wiem jaki masz charakter. Ale praca u kogoś to tylko masę stresu, dużo pracy i mało pieniędzy. Zacznij pracować dla siebie będziesz mogła w przyszłości kontrolować swój los. Ja szukałam tak pracy w zeszłym roku. Kończyłam studia nie miałam wiele wolnego czasu w określonych porach dnia i pracy nie mogłam znaleźć. Aż wpadłam na pomysł handlu biżuteria. Kupuję wkładam do torebki i to wszystko. Zawsze mam parę sztuk przy sobie do pokazania znajomym. I co nie muszę dezorganizować swojego wolnego czasu. koleżanki z roku wiedziały że się tym zajmuje i wiadomość się szybko rozniosła po uczelni. Zarabiałam 500-1000zł na miesiąc. Teraz dalej robię to samo i zarabiam 1500-2500 zł w zależności ile poświęcam na to czasu. I co to jest złe??? Zaglądnijcie na to forum bo mało kto o nim wie i poszukajcie tam Klejnocika. http://pie-pl.org/index.php?option=com_kunena&Itemid=65&func=view&catid=16&id=200 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrr1989
poczatkiem wrzesnia startuje nowa firma, ktora zajmuje sie testowaniem stron internetowych i szuka pracownikow. Praca polega na ogladaniu podanych stron i wysylaniu opinii (nie musza byc dlugie ani bardzo konkretne) Mozna sobie dorobic siedzac przed kompem Do tego dla wszystkich zarejestrowanych przed ruszeniem dodatkowy bonus. Rejestracja i uczestnictwo jest kompletnie bezplatne!!! zapraszam tutaj: http://www.websitetester.biz/index.php?lang=en&ref=c336a0ef019f14647fd6e5e8be0b0be5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Witam, Proponuję świetną formę zarobienia dodatkowych pieniędzy. Wystarczy oglądać reklamy wyświetlane w małym oknie dialogowym na monitorze komputera! Reklamodawcy płacą użytkownikom za oglądanie ich reklam! Program automatycznie zlicza punkty. 1 minuta włączonego programu = 1pkt. Przeliczenie uzbieranych punktów i wypłata zgromadzonych środków odbywa się na początku każdego miesiąca. Aktualnie minimalna kwota wypłaty wynosi 30,00 zł. Jeżeli jesteście zainteresowani zainstalujcie program. To nic nie kosztuje, a można tylko zyskać!!! Proszę zalogować się i zarejestrować na: http://surfbar.pl/ref=30360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Gronek
Chciałbym zaproponować pracę, w której pracuje się coraz szybciej, coraz efektywniej i coraz mniej - co najważniejsze. Czy zarabianie 3000 tys zł na miesiąc to dla Ciebie cel nie do osiągnięcia? Dla mnie jest on w zasięgu ręki zaledwie w okresie 2-3 miesięcy. Zapytasz jak to zrobić? Nie zastanawiaj się, napisz do mnie... przecież nic nie tracisz! kontakt@gronekmichal.pl Pamiętaj... Mecz piłkarski na trybunach 100 tysięcy ludzi. 22 piłkarzy gra i zarabia, a 100 tysięcy płaci za bilety. Zdecyduj, czy chcesz być graczem, czy kibicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×