Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FITELLELKA

FITNESS, SIŁOWNIA?? JAK TO MOŻLIWE? POMOCY

Polecane posty

Gość FITELLELKA

OD PIĄTKU ZACZĘŁAM CHODZIĆ NA SIŁOWNIE.. MOJ PLAN TO 30- MIN ROWEREK - 20 MIN ORBITREK... RESZTA TO BRZUSZKI I CWICZENIA NA WEWNĘTRZNE PARTIE UD. ORAZ PLATFORMA WIBRUJĄCA 10 MIN A POTEM MASAZ PASAMI WIBRUJĄCYMI 5 MIN. OGOLNIE WAGA MOJA OK 58,5 KH PO SIŁOWNIE W SOBOTE SIE ZWAZYŁAM PATRZE 59,6 PRZEZ WEEKEND NIE BYLAM NA SILCE WCZORAJ BYLO 59 A DZIŚ 59,1 PO SIŁCE JAK TO ZAMIAST CHUDNAC TYJE ... NIE JEM WIECEJ NIZ WCZESNIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvsfbsbhdhjjh
Czy naprawde jestes tak glupia zeby sadzic ze "przytylas" w jeden dzien? litosci... praktycznie kazdego dnia mozemy wazyc inaczej, zalezy to od ilosci wody, czy masz okres,co zjadłas, ile wydalalas... Czemu tak malo robisz na silowni? Powinnas robic cwiczenia siłowe(w tym brzuszki i cwiczenia ud z obciazeniami,a takze cwiczenia na rece z ciezarkami i na nogi - co najmniej co 2-3 dni,zeby miesnie mogly sie zregenerowac. Aeroby czyli rowerek, orbitrek, wiosła, stepper, bieżnia - jesli robisz z siłowymi, to PO siłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm3
te "siłowe" to pewnie jakieś 20 czy 30 powtórzeń (albo tyle byś dała radę z wybranym "obciążeniem")? Jak tak to owszem, możesz robić po aerobach, bo to też będą aeroby a nie siłowe. Ale niczego nie wniosą. A dvsfbsbhdhjjh ma rację: siłowo (i to porządnie, z dobrymi obciążeniami) powinno się ćwiczyć całe ciało, a nie dwa mięśnie na krzyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm niekoniecznie
jak kobita nie chce bicepsow wyrabiac to bardzo sobrze cwiczyc minimalne obciazenia z duza iloscia powtorzen. Dlaczego uwazasz, ze to zle? Ja tez nie chodze na silownie po to by pakowac :P I tez od czasu jak chodze to przytylam. Niestety, heh. Juz 4 kg :/ Ale ja to akurat jem wiecej. Ale jak tu nie jesc jak od czasu jak chodze na silownie (mam na mysli i silownie i areobiki rozne) to jem wiecej, bo glodna jestem. Czasami w nocy tak mnie ssie, ze mnie az to budzi :O Jedyny skutek ujemny, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitellelka
spokojnie silłowo też bede ćwiczyć dopiero co zaczełam chodzic na siłownie .. dopiero 3 dni a karnet na cały miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiuuux
na siłowni można bardzo schudnąć, ale trzeba dobrze trening zaplanować, a twój jest do bani. a co do wagi to już ci ktoś dobrze napisał. nie wiem po grzyba ważyć się codziennie i łudzić się, że minus 40 deko, które wypuściło się do klozetu, to utrata wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pierdolicie! Co wy ludzie macie w głowach, pisząc, że jak kobita nie chce bicepsów... Wy myślicie, że od samego przebywania na siłowni rosną mięśnie? To jest długi proces i wymaga regularnych treningów (z głową), odpowiedniej diety i przede wszystkim organizm wtedy potrzebuje minimum 8 h nieprzerwanego snu-to czas na regenerację. Chcesz schudnąć, siłownia i aeroby jak najbardziej CI w tym pomogą, tylko albo poczytaj coś konkretnego na ten temat, albo porozmawiaj z instruktorem na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm niekoniecznie
Nigdzie nie twierdzilam, ze od paru wizyt na silowni jej bicepsy urosna, czy inne miesnie... Tylko tam ktos wyzej skrytykowal male obciazenia na silowni. A ja uwazam, ze nie ma w tym nic zlego i tyle ;) Jedni na duzych obciazeniach robia malo powtorzen, inni na malych obciazeniach robia duzo. Nie ma co sie licytowac, silownia jest dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitellelka
tam gdzie chodze na siłownie instruktor jest tylko raz w tygodniu ... a ja wtedy byc nie mogę. Natomiast zajęcia indywidualne z instruktorem są dodatkowo płatne, dlatego nie stać mnie na to. moze wy mi podpowiedzieć jak powinien wyglądać mój trening skoro to co napisałam robie źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitellelka
zayważyłam, że na tym dziale mało osób bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem powinnaś
się umówić na jedno płatne spotkanie z instruktorem aby on ustalił właśnie program. Bo technika wykonywania i kolejność też jest ważna. Nie oczekuj też wyników po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FITELLELKA
w sumie racja raz sie moze skusze na to jedno spotkanie... powie mi co robić potem juz bede sama próbowac sowich sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem powinnaś
I słusznie. Ja tak właśnie się na jedno umówiłam :) Teraz chodze na siłownie gdzie jest instruktor na stałe, ale tylko na poczatku układa trening i pokazuje, a później jedynie w razie niejasnosci jakis lub problemow z maszyna pomaga. Ale można wykupic treningi takie w których stoi nad Tobą i pilnuje cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×