Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dagmarakaaaaaaaaaaaaaaaaaaawa

Uprzejmie proszę o porade obecne mamy oraz przyszłe:)

Polecane posty

Gość Dagmarakaaaaaaaaaaaaaaaaaaawa

Witam , od paru dni swędzą mnie okolice pępka , a dwa dni temu mialam takie wrazenie jaby wszystko mnie swędziało , wsumie to najpierw zaczeło sie od swedzenia sutków ale pępek swędzi coraz bardziej sutki przestały . I teraz mam pytanie czy ktos przypuszcza dlaczego? nigdy mnie nie swędział tak pępek...moze jakies uczulenie? Bo ciąza moze nie koniecznie jestem 6 dni przed okresem a mój ostatni stosunek był jakies 15 dni temu,,, prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjaaaaaaaaaaa
Umyj się dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
moze dostalas uczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
nowy proszek? plyn do plukania? zjadlas cos czego dawno nie jadlas? pewnie to alergia...sprawdz co masz nowego w domu i wykluczaj sukcesywnie monitorujac zmiany...ja jestem alergikiem i nie raz wstaje cala obsypana w jakis plamkach, krostkach itepe potem pokolei odstawiam nowe rzeczy i znajduje winowajce;) niestety nawet woda w moim mieszkaniu mnie "kasa" i jak skory nie natluszcze oliwka po kapieli to nastepnego dnia cala swedzi i peka:/ powodzenia w poszukiwaniu...ale jezeli swedzenie i wysypka nie ustapi idz do dermatologa, albo kup sobie cos na uczulenie w aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×