Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cóż mam zrobić?

Proszę o Waszą pomoc.

Polecane posty

Gość cóż mam zrobić?

A więc tak. Kilka dni temu spotkałam bardzo przystojnego chłopaka. Dokładnie w moim typie. Myślę o nim dosyć często. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jestem zaręczona od ponad pół roku, a z moim chłopakiem jestem już 1 rok i 8 mc. Nie zrozumcie mnie źle. Bardzo kocham mojego chłopaka. Jest najwspanialszym mężczyzną pod słońcem. Chcę prosić o pomoc jak przestać myśleć o tym drugim, którego zresztą w ogóle nie znam. Wiem tylko gdzie pracuje, gdyż jest to niedaleko mojego domu. Zdarzyła wam się kiedyś taka sytuacja? Ah, muszę wspomnieć, że mój związek jest związkiem na odległość. Rozmawiamy codziennie po kilka godzin przez internet, lecz widujemy się dosyć rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być ciężko. Staraj się nie spotykać tego drugiego. Chyba, że chcesz go lepiej poznać i później wybierać pomiędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdskhfhsajdhsahds
albo sie kogos kocha i nie mysli sie wtedy o innym, albo wmawia sie sobie ze sie kocha a hormony szaleja na widok drugiego:( jak dla mnie ....nie zrozum mnie zle, nie podwazam twojego zwiazku z narzeczonym - ale jesli kocha sie kogos calkowicie, cialem, dusza, sercem za ogół to nawet sie nie widzi innych facetow:) zastanow sie czy to wlasnie to...po slubie bedzie za pozno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż mam zrobić?
Sama nie wiem co to jest. Po prostu uważam, że facet jest bardzo przystojny. Jak na razie nie mam innych myśli, ale na wszelki wypadek chyba zacznę unikać tego sklepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×