Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karaaaa78754

zaraz zrobię test...

Polecane posty

Gość karaaaa78754

...tylko siusiu mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaaaa78754
wyszła mi druga bardzo blada kreska... chyba jestem w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaaaa78754
wyszła mi druga bardzo blada kreska... chyba jestem w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklejak
wklej zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaaaa78754
W sumie nie planowaliśmy, ale cieszę się :) Jak pisałam że druga kreska blada minęły może ze 3 minutki, po 5 już druga kreska była wyraźniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frjj
daj zdjęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaaaa78754
ale nie wiem jak je wstawić... jak mi ktoś napisze to wstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet blada kreska oznacza ciążę, a jak po kilku minutkach stałą się wyraźna to na pewno jesteś w ciąży. Gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaaaa78754
dzięki :) teraz muszę iść do lekarza... tylko nie wiem kiedy najlepiej od razu, czy jeszcze poczekać tydzień czy dwa? Teraz do będzie 2 tydzień "po" tym pamiętnym wieczorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj z tą wizytą u lekarza. Ja byłam w 6tc i było już widać serduszko. Gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaaaa78754
tylko zastanawiam się, bo okres powinnam dostać jakieś 5-6 dni temu dlatego dzisiaj ten test zrobiłam, bo okresu ani widu, ani słychu, tylko mam takie plamienia, wczoraj troszkę naprawdę bardzo malutko, a dzisiaj trochę więcej zaplamiłam i znów przestało, konsystencja jak krew tyle, że brązowe... czy to nie jest żadne zagrożenie dla dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam cykle 28 dni. Okres miałam dostać w sobotę 29 d.c, test robiłam w środę - 33 d.c., a u lekarza byłam w czwartek 34 d.c. i na USG był maleńki pęcherzyk. To był licząc od daty ostatniej miesiączki 5 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz jakieś plamienia to nie zwlekaj z wizytą u lekarza. 6 dni po terminie @ ciąża powinna być widoczna na USG (u mnie tak było). A w przypadku plamień to lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaaaa78754
to dzisiaj lecę do lekarza się zapisać, może się na jutro dostanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łlus
Możesz zgłosić się do szpitala i też mają obowiązek Ci zbadać skoro plamisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktasnoludek_maly
DO RILLA_MARIILA, nie zawsze test pokazujący drugą bladą onacza ciążę. W moim takim przypadku test swiadczył o ciązy(dwie krechy, ta druga bladsza) a za dwa dni dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudanaturalnaDD
test sie robi rano debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaaaa78754
to widać Ty jesteś zacofaną d****** skoro tak twierdzisz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssw
szkoda, że nie dałaś zdjęcia....wystarczy, że wejdziesz na tę stronę: http://imageshack.us/ tam kliknij na napis "browse" ( i wybierasz zdjęcie testu) a nastepnie na "prześlij teraz"...otworzy się nowa strona i skopiuj adres obok napisu "link bezpośredni" ten adres wklej na forum...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj jak masz plamienia to lepiej idź do lekarza niby dużo kobiet ma tak na początku ale z tym nie ma żartów. Ginekolog nie będzie mógł potwierdzić ciąży bo dopiero w 6 tygodniu USG dopochwowe jest w stanie wykryć, ewentualnie może stwierdzić powiększoną macicę. Każe zrobić na 100% test z krwi beta hcg, więc jak chcesz iść do ginekologa to idź już z wynikiem tego testu. Może na jego podstawie stwierdzić czy ciąża się rozwija jak na swój tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnhhg
no, tak pecherzyk był ale czy był już widoczny zarodek? ja byłam w ciązy dwa razy i za pierwszym razem na USG w 5 tyg. tez był pecherzyk ale zarodka nie było wodać...w drugiej ciąży byłam na USG w 6 tyg (i kilka dni) i zarodek był już widoczny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaaaa78754
dziewczyny dostałam dzisiaj okres :( a właściwie w nocy... więc to była ciąża biochemiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaaaa78754
czy jest jakaś szansa, że jednak dzieciątko zostało i ma się dobrze? Przecież czasem dziewczyny mają okres w ciąży i na początku nawet nie wiedzą, że w niej są... ale ja się martwię, bo okres jest obfity, bywa, że ze skrzepami więc chyba nie ma już szans... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaaaa78754
tylko, że podwyższona ilość hormonu może się utrzymywać nawet do 2 tyg. po poronieniu i test może mi dać fałszywie pozytywny wynik... chyba najlepiej po krwawieniu skoczę do lekarza i on mi powie co i jak... ehh szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaaaa78754
bo chyba w takim przypadku nie muszę iść na żadne czyszczenie? Organizm sam się oczyści...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×