Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

większa od reszty.

Rozpocznijmy wspólne odchudzanie! :) bez żadnych diet. Kobietki - bądźmy piękne

Polecane posty

cześć Kobietki!!! :) Ja żadnych suplementów nie biorę. Na śniadanko zjadłam jedną parówkę + jedna kromka chleba + gorzka herbata ( bo zielona mi się skończyła) :( Dziś stanęłam na wadze, a tam - 1.1 kg od poprzedniego wtorkowego warzenia, a od mojego pierwszego spotkania z nową wagą - 4.0 kg. Jest dobrze więc mam nadzieję, że mnie to zmotywuje do ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam ładnie idzie.... właśnie wcinam piree z buraczkami- ale pyszne... w międzyczasie między 9 a 14 zjadłam tylko śliwki :D oby nocka udała się bez obżerania planuje fasolkę żółtą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia ja wlasnie wszamalam warzywa na patelnie z piersia. Pyszne warzywka kupilam, jakies fit z zielona i zolta fasolka szparagowa. maniana88 ladny wynik:) ja juz kiedys pisalam, ze biore m in tran. Nie jem masla ani margaryny, ryby mi ostatnio obvrzydly, wiec chociaz w ten sposob tluszcz dostarczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina83., masz rację z tymi topikami! :D Bardzo podoba mi się ten cytat, który umieściłaś w stopce! Życiowy! :D Buziaki Dziewczyny! Gratuluję Wam sukcesów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana gratuluję sukcesów! :) a ja sobie dziś naciągnęłam ścięgno ( lub mięsień?) i z siłowni nici.. ale za to poćwiczę sobie na hula hop:) zapisałam się na kurs masażu:D :P a na obiad zjadłam makrelę wędzoną bo miałam mega ochotę na rybę:D i ogólnie piję dużo herbatki zielonej ( ofc bez cukru) i ciągle latam do wc:P skończyła mi się też czerwona> a lubię też;) mimo ziemistego jak to niektórzy określają, smaku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaneeya cytat tez gdzies znalazlam i mnie powalil :D vitaliana ten kurs bezplatny? Ja lubie czerwona herbate, ale ponoc odwadnia, wiec pije zielona :) Jutro do kina jade, na bank zjem nachosy :P Chyba raz na pol roku mozna, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wolę czerwoną - nie wiedziałam, że odwadnia... hmmm... Za to zieloną herbatę uwielbiam tylko w postaci perfum :D Pić jej nie cierpię. Karolina83., wszystko dla ludzi :-) A na jaki film idziesz lub już byłaś? Mi w kinie popcorn nie smakuje, więc nie jadam nic w kinach - kupuję tylko colę zero, choć już jak jej nie piję w domu od długiego czasu to mi nawet ta rozcieńczona kinowa nie smakuje. Buziaki Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjka;) mój kurs niestety płatny, ale to prezent:) Ja lubię czerwoną i zieloną, :) czerwona jest dobra na przemianę materii, no ale wiadomo, że nie wolno przesadzać z ilością... karolina> zazdroszczę wyjścia do kina, ja nawet teraz nie wiem co puszczają, bo już strasznie dawno nie byłam :P a co do coli (zero) to zdarza mi się wypić, ale to już w wypadku gdy mi baterie siadają :D ale staram się nie pić takich rzeczy zbyt często, głownie to piję hektolitry wody (na samej potrafię wypić 1,5 litra:P ) dieta ok, a wieczorkiem siłownia> nie mam dziś na to za bardzo sił, ale chociaż godzinkę się pomęczę:) pozdrawiam kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! Wczoraj udało mi się zebrać do ćwiczeń, dzisiaj niestety nie, ale byłam poza domem i zeszłam pół miasta z ciężkimi zakupami, więc było aktywnie :) Co do dietki to śniadanko i obiad okey, ale na podwieczorek zjadłam kilka wafelków kakaowych i z dwie garści prażynek:( za to kolacja skromna i szybko nie zamierzam iść spać, więc może jeszcze jakoś to spale. Co do herbaty, to jeszcze miesiąc temu nie widziałam świata poza zwykłą z 2 łyżkami cukru i cytryną, teraz piję tylko zieloną, którą po prostu zaczełam wręcz uwielbiać, a czerwonej jeszcze nie próbowałam, ale niebawem się skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie waga waha się pomiędzy 61 a 62 ostatnio. :) I zastanawiam się nad kupnem twistera Ponoc fajna sprawa i z tego co widzialam na allegro, niedroga. Pozdrawiam, gratuluje wszystkim spadkow i zycze wytrwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ::) BYlam na resident evil w 3D. Film kiepski, jak chodzi o fabule- poprzednie czesci byly lepsze, ale to moje zdanie. Efekty specjalne dobre, muzyka swietna :) Zjadlam w kinie nachosy srednie, na pol z facetem:P No i kfc nie ominelismy,ale wzielam kurczaczka z salatka bez frytek. Nie pilam coli, tylko wode caly czas. Tragcznie wg mnie wyszlo. Kupilam buty do biegania, teraz to tylko ruszyc tylek :D vitaliana a mozesz dradzic ile godzin tego kursu i jaka cena? Juz mowie dlaczego mnie to interesuje- prowadzimy z facetem firme szkoleniowa i jestem ciekawa, ajkie ceny ma konkurencja, hehe :D Olesława moje znajome z innego forum pokupowaly twistery, cwiczyly na tym, ale nie pamietam zeby mialy jakies efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina83., ja też byłam ostatnio na Resident Evil 3D (innych nie grają niestety). Mi się podobał a muzyka była bossssska! No, może zakończenie filmu było takie pretensjonalna ale to z kolei moja opinia :-) Bardzo chętnie polubiłabym zieloną herbatę ale nie mogę się zmusić. Żałuję, bo jest b. zdrowa... Co nas tak mało? Buziaki dla aktywnych! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o to mi chodzi, ze szlo przewidziec pare rzeczy w tym filmie, myslalam ze bardziej bedzie zaskakiwal.. Musze powiedziec, ze zawsze kupowalam bluzeczki XL, a wczoraj spokojnie w L weszlam. Dla mnie to nowosc. W domu siedze w bluzkach na naramkach i tez mi naramki spadaja :D:D Fajna sprawa :D:D Musze dzisiaj wyprobowac buty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dużo dziś nie zjadłam ale sie pokusiłam na drożdżówkę z serem:O byłam mega głodna:( Karolina> jeśli chodzi o masaż, to kurs trwa 60 godzin, a cena 780zł (masaż klasyczny + sportowy) nie wiem czy to dużo czy mało, ale u mnie w mieście względnie konkurencyjna cena:) nic mi się dziś nie chce:O i mam jakiś zły humor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina83. - wielkie brawa za wciśnięcie się w mniejszą o rozmiar bluzkę :D Olesława.- Ty już prawie cel I zaliczyłaś, brawo :) Co do mnie, to nie ćwiczyłam dzisiaj, ale zaliczyłam mega długi spacer po lesie, więc nie jest źle. Z jedzeniem też w miarę ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! U mnie dieta narazie ok.W każdym razie nie zrezygnowałam:) Pożyczyłam sobie steper i wczoraj zaliczyłam 15 minut--tylko 15 bo nie miałam czasu. Narazie piję kawkę i zaraz potem idę na steper:) Karolina83. gratuluję L-ki!!! Ile już schudłaś??Stopka jest z 8 września a dziś 24 więc napewno dużo się zmieniło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja wczoraj zjadłam jogurt po siłowni (gdzieś o 21:O ) bo normalnie padałam z głodu.. emillka > ja też mam stepper, ale na nim nie ćwiczę bo strasznie hałasuje i pół bloku musiało by tego słuchać:O :( ale stepper lubię, tv można przy okazji oglądać:D a dziś praca do późna, i nie mam pomysłu co tu zjeść odpowiedniego:O może sałatkę sobie zamówię jakąś:) weekend zapowiada się ładny, co planujecie?:) Ja mam imprezę, bo mój P. ma urodziny i zaprosiliśmy paru znajomych.. poza tym muszę się jeszcze wybrać po jakiś prezent, bo jeszcze nic nie kupiłam:( więc się nudzić nie będę postaram się nie jeść bomb kalorycznych, no ale nie wiem jak to wyjdzie.... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Ja sie od faceta zarazilam i zdycham.. vitaliana cena za kurs calkiem spoko :) Tak akurat bym powiedziala :) emilllka unikam wazenia jak ognia :d A to dlatego, ze ostatnio na wadze malo poszlo w dol, a zmierzylam sie i zgubilam 3 cm w brzuszysku i 2 w ramieniu :) Mierzenie jakos bardziej mnie motywuje:) Jak w weekend bedzie ladnie i nie bede tak smarkala to ide na grzyby. Chcialabym buty wyprobowac, ale nie moge nigdzie wyjsc jak tak sie czuje.. Moj facet wczoraj mial 39 stopni, nawet oklady mu robilam, bo tabletki srednio dzialaly.. Mam nadzieje ze sie tak nie rozloze jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitaliana steper rzeczywiście trochę hałasuje ale przynajmniej da się tv oglądać jak piszesz:) Dziś zaliczyłam 40 minut na steperze,aż zaczął trochę śmierdzieć -jakby się coś paliło!!!--nie wiem czemu tak się dzieje.??? Karolina83. masz racje-ważniejsze są wymiary niż kg. Ja dziś też się pomierzyłam i wyszło że z pasa zeszło 1,5 cm,z uda 2 cm i łydki 1 cm.jestem happy!!Mi najbardziej zależy na schudnięciu z nóg,bo mam taką dziwną figurę że brzuch jest ok ale nogi za grube:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina83 - skąd ja to znam, mój facet przez cały tydzien chorował, a mi nic nie było. Dzisiaj kiedy on już poszedł do pracy ja zdycham. Masakra. Na razie gardło i katar, oby to się nie przerodziło w coś więcej :( Dopiero co 15 minut temu wstałam z łóżka, więc lece zjeść śniadanko. Coś mam ochotę na parówkę. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :) Maniana ja zawsze jak chora jestem to tez mam dziwne zachcianki. Mam nadzieje ze bardziej sie nie rozloze, bo bedzie tragedia dietetyczna.. Weekedn zaczal sie pelna para, ciekawe czy cos tu u nas sie bedzie dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ja już po ważeniu i po śniadaniu.Waga ok ale mogłoby być lepiej;)Muszę dziś stepper zaliczyć o ile się nie spali :D Miłej soboty życzę!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i choróbsko mnie rozłożyło na dobre. Ledwo z łóżka wstałam :( Też podczas choroby mam zachcianki. wczoraj np.zażyczyłam sobie czekoladę i pół zjadłam mimo , że nie czułam smaku. Tragedia :( Aż strach się bać rezultatów tej choroby. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zdrówka Wam życzę :classic_cool: u mnie 60,3 czyli tez spadeczek chociaż w ostatnich dniach mimo że @@@ się skończyła i miałam ciągoty do jadła :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wracajcie szybko do zdrówka🌻 Ja czekam do środy z ważeniem.. mam nadzieję, że będzie spadek jakiś... a dziś śliczny dzień, więc spacerek z moim facetem sobie zaaplikujemy:) bo na ćwiczenia dziś nie mam ochoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jutro na szkolenie jade, w domu dopiero wieczorkiem bede :) Dzisiaj tak patrzylam juz na nowe buty, ze normalnie ledwo sie powstrzymalam przed wyjscie m w nich na dwor i pobieganiu .. Musze byc jutro zdrowa, ale we wtorek juz moge chorowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam dziewuszki:)! Ja wlasnie zaczynam diete plus cwiczenia Jutro ide na 10 na silownie i godzinke biegania razem z grupa, we wtorek od 08. godzinka jogi, sroda znow z grupa cwiczaonka godzinkowie, czwartek joga, pitatek biegi,a pozniej godzinka na basenie:)! Juz sie nie moge doczekac efektow:)! Co sadzicie o moim planie tygodnia:)? Co fajne w tym wszystkim,ze nie bede sama,a do kazdego zajecia mam osobne grupy okolo 10-15 osobowe i silownie pod nosem, na rowerku jakies 5 minut,a spacerkiem okolo 10-15:) Trzymajcie za mnie kciuki, po spaslam sie strasznie, Moze zaczne,ze moja wyjsciowa waga okolo 4 lat temu byla 51kg,a teraz podchodzi pod 70, co z a tym idzie kupa pieknych ubran w szafie, ktore nie dochadza nawet do polowy:(. Moim zamiarem jest dojscie do wagi 60 kg i bede bardzo szczesliwa, i mysle ze bede zdrowo wygladala, przy wzroscie 169:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pennylane22:) twój trening jest bardzo intensywny, jeśli dasz radę, to waga na pewno bardzo ładnie spadnie:) ja weekend, mimo imprezy starałam się nie jeść za dużo i nie zdrowo ( głównie żywiłam się sałatką z serem feta i kurczakiem, no i piłam wino białe.. nie powinnam, wiem, ale nie dałam rady inaczej a dziś grzecznie na śniadanko serek wiejski (5%), zielona herbata a potem jabłko a na obiadek dziś ryba:) wieczorem siłownia,mam nadzieję, że dam radę co najmniej 1,5 h pozdrówki miłego początku tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam nową, wiedzę bardzo aktywną koleżankę! :) No więc, wczoraj z łóżka prawie wcale nie wstawałam, ale jedzenia sobie nie odmawiałam. Dzisiaj czuję się już niemal rewelacyjnie i zamierzam wziąć się za siebie po chorobie, bo jutro się waże :O Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×