Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxalinaXXX

zero przyjemnosci z sexu

Polecane posty

Gość xxxalinaXXX
ale ja mu to mówiłam nie raz ze tylko minetka tak na mnie działa ile mozna powtarzac jedno i to samo kuba pusta szmata to ciebie robiła i dlatego taki pustak wyszedł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
Szczerze to nie wiem, myślę nad tym aby wyszukac jakis film erotyczny gdzie to co Ty pragniesz jest pokazane. Mi w ogóle jest cięzko pojąć, jak ktoś nie słucha czego jego partnerka pragnie. Gdyby mi kobieta powiedziała, że jest jej xle, ale jak zrobie to i to to będzie ok, to to bym zrobił. Oprócz oczywiście jakiś niedorzecznych rzeczy typu jedzenie gówna czy szczochów... Moja kobieta np. sama mi powiedziała, abysmy zrobili analnie, bo ona to lubi, wiedziała, że mam na to ochotę Ja zaproponowałem jej wysmarowanie się olejkiem bambino to tęż się zgodziła, chociaz myślała że to nie dla niej. Wiec troszkę dziwny ten twój:L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
a jaka ty mi porade dałas bo nie zauwazyłąm oprócz tego zeby sobie znalazłą innego a taka porade mozesz sobie wsadzic w du...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
alina nie odpisuj na jego posty, on jest ograniczony życiowo człowiek z komlekspem mneijszosci. Nie odpisuj, bo zniżysz się do jego poziomu i jeszcze Cię przewyższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqq...
kuba nic nie wnosisz do tematu, naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porada jak najbardziej na miejscu , jesli facet jej nie zadowala to niech znajdzie innego . Ja tak zrobilam i zalujer tylko tego ze tak dlugo zylam z nieswiadomoscią ze mogę byc zaspokojona , a nie tylko on ma czerpac korzysc o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umierajaca z rozkoszy ;)
tez nie rozumiem czemu tak jezdzicie po dziewczynie ma faceta egoiste ktory mysli tlyko o wlasnej przyjemnosci a nad kobieta trzeba sie napracowac kazdy facte ktory kocha chce zbey jego kobiecie bylo dobrze i czesto sam nawet pyta czy ona czegos oczkuje co lubi co sprawia jej przyjemnosc i co on ma robic zeby ona byla zadowolona i to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqq...
Autorko, jesli z nim rozmawialas, to widocznie słabo mu to wytłumaczylas:) muisz powiedziec wprost, tak by oczywiscie go nie urazic, ze nie czujesz z samego stosunku przyjemnosci i wtedy jestes zła, ze jest taki sałbo domyslny, jesli wie, ze tylko w ten sposób, przyjamniej na razie jestes zdolna do orgazmu. A na marginesie Ci powiem, ze spróbuj jakas inna pozycje , ktora podraznia łechtaczke, np Ty na nim, wtedy tez jest szansa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
no i dziekuj powodzenia ci zycze i spadaj juz stad bo nei pomagasz tylko denerwujesz aquariuss no i własnie mi o to chodzi wiem ze moj facet mnie barzdo kocha ja kocham go tak samo mocno jest nam w zyciu barzdo dobrze ale sprawy łozkowe sa straszne kiedys nie umiałąm dojsc wogole i nie było tak zle ale teraz jak juz poznałam jak to jest chciał bym miec ten orgazm czesciej i do tego jeszcze mam dziwne mysli ze moze moj kochany nie jest taki cudowny jak mi sie wydaje skoro nie patzry na moje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
stokrotka, porada dobra, ale nie jedyna. Ona moze go Kochać i chcieć być z nim, tylko brak orgazmu doprowadza ją do obłędu, co jest normalne. Jednak może znajdzie się recepta na nieszczęśnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
alina a różnego rodzaju zabawki? Wibratory? Co o tym sadzisz? Aby on Ci nimi robił dorbze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqq...
Moj to sie czasem musi napracowac nade mna (czasem tak bywa, ze ma sie gorsze jakies dni, ktore nie pozwalaja sie wyluzowac) ale dzielnie czyni;) swa powinnosc i cieszy sie jak sie na koniec wije z rozkoszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze jej chlop to len i tyle nic mu sie nie chce i nic tego nie zmieni najwieksza przyjemnoscia jest dawanie drugiej osobie rozkoszy ale on tego nie rozumie i nie chce takiej rozmowy z facetem nie da sie przeprowadzic lagodnie , nie kazdy jest zadowolony gdy slyszy ze jest do doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
próbujemy róznych pozycji jak jestem na górze to jest lepiej ale do orgazmu i tak daleko a poza tym to on i tak zaczyna ruszac sie po swojemu albo mocniej mnie dociskac gdzie wiem ze zaraz skończy i idzie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqq...
No to mozesz miec niestety kłopot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
a co do zabawek typu wibrator mysle ze on nie był by zadowolony zaraz by mowił " a co aj ci nie wystarczam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
jak się nie spytasz to nie będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
no i jakby Ci tak powiedział to dupa wołowa totalna z niego. On miał wczesniej dziewczyny z którymi współzył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
raczej zle to napisałąm ja jestem pewna ze tak by powiedział i pewnie by sie obraził. kiedys mu tak mowiłam jak skończył szybciej i chciałam jestzcze raz a on nie chciał albo jak mi boiecał ze naprzykład bedzimy sie kochac 2 3 razy a na pierwszym sie skończyło to mu mówiłam ze chyba kupie sobie wibrator to nie barzdo bym zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
miał 6 partnerek przed mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
i co mam zrobic zeby w koncu podziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
Powiem Ci szczerze, że niestety ale wygląda na to, że nie bardzo mu zależy. Najwidoczniej nie kocha Ciebie tak jak Ci się wydaje. Jak mi by na kims zależało, to bym robił wszystko, aby zaowolic róznież i w łózku. W tym przypadku on nie bardzo ma na to ochotę, Skoro miał 6 partnerek, to moze to jakiś kolekcjoner. Ktory wie, że nie musi się starać, bo wymieni sobie jak cos go będzie drażniło. Myslę, ze na tyle trzeźwo myślisz, że sama dojdziesz do tego, jednak musiałayś powaznie z nim porozmaiwać. Brak orgazmu w zwiazku to gwarant rozpadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hase.kj
ja mam podobnie z mężem generalni elibido mi spadło po śłubie i generalnie on w ogóle się nie stara jego gra wstępna ogranicza siędo hasła 'chce mi się kochać' potem mi robi wyrzuty że mi wcale nie jest dobrze ciekawe jak ma mi byc dobrze, jak on sie wogóle nie wysilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hase.kj
od jakiegos czasu mu tłumaczę w czym rzecz, alejemu i tak się nie chce jakos mnie rozgrzać nasze zycie łóżkowe to porażka też tu pisałam jakisczas temu, ż eu nas sex 2x/m-ać i to niezbyt satysfakcjonujący jak dla mnie próbujęróżnych waricaji ale sząłu nigdy nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hase.kj
ktoś mi tu tylko polecił, żeby przeczytać książkę 'marsjanie i wenusjanki wsypialni' - ściągnęłam z neta, al enie mam czasu przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
on podchodzi pod 30 wiec 6 partnerek to chyba nie az tak duzo ja jestem jego pierwsza powazna partnerka i jestem pewna ze mnie kocha i to bardzo wiem ze chce byc juz ze man na zawsze ja z nim tez ale boje sie ze kiedys jzu nie bede miała sił meczy mnie strasznie ta sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
na twoim miejscu alina kupiłabym sobie sama wibrator i kiedy byłoby po sexie i znowu byś nie miała, po prostu włączyłabyś go i zaczela sama sobie robić:) Spróbuj może to go ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
mam to samo nie jest zadowolony jak widzi ze nie jest mi dobzre i od razu sie pyta co mi jest i czemu mam taka mine ale zeby postarał sie barzdiej to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×