Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxalinaXXX

zero przyjemnosci z sexu

Polecane posty

Gość hase.kj
w takich sytuacjach chyba jednak okazuje sie że sex jest ważny i że warto pójść do łóżka n apoczatku zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
hehe on mieszka z rodzicami nie chciałą bym zeby słyszeli dzwieku wibratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hase.kj
gdybym wiedziała że sięwibr sprawdzi kupiłabym dziś w naszym przypadku jest raczej tak, że ja nigdy nie jestem na tyle pobudzona, żebym nawet miała ochotę na ten wibr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
o fuck 30 letni facet z rodzicami... to on mieszka w bloku? Czy pokój rodziców zaraz obok? I czym się przejmujesz on ma 30 lat, rodzice nie powinni się wtrącać Kobieto, sfiksujesz w końcu bez tego orgazmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
ja z moim na samym poczatku juz poszłam do łozka nie było zle ale nie było rewelacji z czasem wiedziałąm ze sie dotrzemy i było raz lepiej raz gorzej jak robił minetke to było wspaniale kochalismy sie cała noc po 5-7 razy a teraz nie amm co liczy na wiecej niz jeden raz niekiedy słysze tylko obietnice ze bedzie jeszcze raz ale obietnicach sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
nie ma dokładnie 30 ma 27 i tak mnieszka w bloku a rodzice w pokoju ale troszke oddalonym ale zaraz mamy łazienke i ubikacje koło pokoju wiec zawsze sie ktos kreci i nie chodzi o to ze on ma 30 i moze robic co chce mi by było głupio jak by jego rodzice wiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
to gup penisa gumowego :) nie musi wibrować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
hehe penis moze byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety niektórzy faceci (głównie niedorośli emocjonalnie - wybacz) patrzą tylko na swoje dobro i zadowolenie. Satysfakcja partnerki jest wtedy na drugim miejscu. Najgorsze jest to, że mimo rozmów na temat sexu, znowu robią to samo, a później pytają "dobrze ci było??" To jakaś porażka. Jednakże odnalazłam złoty środek, zamiast się irytować robię, to na co mam ochotę, tj. często zmieniam pozycje, a kiedy trzeba biorę jego rękę i kieruję tam gdzie chcę, albo po prostu mówię co i jak :P polecam i tobie wziąć sprawy w swoje ręce i po prostu powiedzieć - "wiesz, co jest mi potrzebne", albo "chyba wiesz jak zrobić mi dobrze"...;) - nooo chyba powinien zrozumieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqq...
Jesli on juz teraz nie ma ochoty na wiecje seksu, na obiecankcah sie konczy, to nie wrózy to na przyszłosc zwiazku... Przeciez gdy beda dzieci lub problemy zycia codziennego, bedzie jeszcze gorzej... zastanow sie czy warto to ciagnac, jesli teraz nie czujesz satysfakcji... to wiedz, ze nie bedzie wcale lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
dzieki napewno spróbuje a jak nie pomoze tu gumowy penis i do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
bedzie lepiej musi byc lepiej kocham go bardzo mocno i nie pozwole zeby głupi sex zniszczył nasz zwiazek bedzie dobrze dzieki wam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqq...
Ale czasami kobiety maja dosc ciaglego mowienia swoim facetom, ze chca takiego seksu, ktory przynosi satysfakcje. Jakby kuzwa nie wiedzieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skgasgaga
Powiem ci jedno, ze teraz go ochasz, ale jak bedzie tak dalej, to milosc przejdzie, bo bedziesz miala dosc zycia bez orgazmu i uczenia go ciagle tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
ja o tym wiem barzdo dobrze bo niekiedy juz jestem sfrustrowana na tyle ze mam ochote wykrzyczec mu w twarz ze nie intersuja go moje potrzeby i obchodzi go tylko to zeby sie sposcił i reszte ma w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alinko- autoro masz rację ..narazie przeczytałqm tylko 1 strone ale nie wytrzymałąm jak ten misiaczek bzdury wygaduje pewnie nie umie zadowolic panny i odwraca kota ogonem...miałam nie uzywac brzydkich słów ale to kretyn jeden!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
dawaj tego penisa i napisz jaka reakcja była :) dasz radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po drugie jak z nim rozmawiasz tak jak z nami , to ja mu współczuję stokrotko ty w rozmowie nie jestes lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
hehe tez mnie idiota zdenerwował:D aquariuss jak tylko uzyje gumiaka to zaraz sie pochwale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziękuje bogu codziennie że moja dziewczyna nie jest pustakiem " za to ty nadrabiasz kubuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skgasgaga
Ja pisze ze swojego zycia, moj facet tez nie za bardzo sie starał, teraz jest jakby lepiej, bo wlasnie wie, ze minetka najbardziej mi pasuje aby mnie zadowolic, ale bywa tak ze wkurza mnie ze tyle razy mowiłam jak i co mi sie podoba a co nie, a on jakby mial skleroze i dotyka mnie w taki sposób nieudaczny, ze mam dosc. Niektorzy sa niereformowalni, nie maja dobrego podejscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie w ogole ne wyobrażam jakiejkolwiek formy seksu nie poprzedzonej odpowiednia, przyjemna minetką. podniecenie i zaangażowanie partnerki od razu rośnie kilkukrotnie... a właśnie podniecenie dziewczyny mnie podnieca najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wspomnisz o wibratorze a on zapyta czy ci nie wystarcza to odpowiedz mu zgodnie z prawda- nieee :) A tak serio- jesli macie problemy z komunikacja, a 27 letni facet ( facet?? jesli mieszka z mamusia..) nie moze cie zaspokoic ani nawet bzykac sie wiecej niz raz to jak juz bylo napisane wyzej- nie najlepiej wrozy to waszemu zwiazkowi. Skoro nie mozecie sie dogadac to moze napisz list i opisz dokladnie co chcialbys aby on ci robil etc Zaplanujcie dokladnei co bedziecie robic i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxalinaXXX ja o tym wiem barzdo dobrze bo niekiedy juz jestem sfrustrowana na tyle ze mam ochote wykrzyczec mu w twarz ze nie intersuja go moje potrzeby i obchodzi go tylko to zeby sie sposcił i reszte ma w dupie zrob to, nie z nerwami ale powiedz mu o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniecenie i zaangażowanie partnerki od razu rośnie kilkukrotnie... a właśnie podniecenie dziewczyny mnie podnieca najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby mój tak mi robił minetki on mi nie robi wcale!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxalinaXXX
hehe no ma 27 lat ale nie wyglada i nie czuje sie napewno na tyle a nie jest jakims mami synkiem czy cos takiego ze mieszka z mama wiekszosc moich kolegów w wiekszosci straszych mieszkaja z rodzicami i nie wiedze w tym nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka - przykro mi... nie rozumiem takich mezczyzn... przeciez minetka to sama przyjemność, a kto nie lubi sprawiac przyjemności ukochanej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
"niekiedy juz jestem sfrustrowana na tyle ze mam ochote wykrzyczec mu w twarz ze nie intersuja go moje potrzeby i obchodzi go tylko to zeby sie sposcił i reszte ma w dupie " To dlaczego mu tego nie wykrzyczysz, skoro to CZYSTA PRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alinko mam podobnie co ty dla mojego tez liczą sie jego potrzeby....on mi raz w życiu zrobił minetke i to trwało 5 sekunt chyba! szok! nie mówie juz o tym ze ja mam ciągle occhote a on moze co kilka miesięcy teraz średnio 1 raz na miesiąc! nie cche sie narzucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×