Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blendermikser

Używacie blendera?

Polecane posty

Gość blendermikser

Jest taki wybór wśród tych blenderów, mikserów, nie znam się za bardzo na tym bo nie nigdy nie używałam ale w końcu chciałabym zakupić. Chce mieć coś niedużego do miksowania różności i nie wiem co wybrać. Nie myślałam wcześniej o blenderze, tylko o zwykłym mikserze, ale widziałam w sklepach bardzo dużo blenderów. Która z was ma blender i czy sobie chwali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamierzam kupić
blender jest bardzo przydatny. miksujesz nim wszystko- przydaje się w czasie przygotowania soów, koktajli, chłodników, zup, jak masz malutkie dziecko- miksujesz zupy, owoce itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamierzam kupić
to drugie bo możez używać blendera, kubka miksującego i ubijaczki-np. do piany z białek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendermikser
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam i taki mikser i blender. pierwszego zakupu żałuje - duże to (zajmuje dużo miejsca) i nie chce mi się wyjmować aby szybko zrobić naleśniki. i tak biorę stary mikser taki bez stałej misy. za to drugi zakup blender - super. kocham koktajle bananowe, truskawkowe itp. przydaje się do robienia surówek, zupy ogórkowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendermikser
i nadaje się blender też do bicia piany, naleśników czy bitej śmietany?? a do tarcia ziemniaków na placki ziemniaczane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiem. szczerze mówiąc do tych dwóch czynności używam zwykłego miksera choć jest w zestawie taka trzepaczka. nie wiem czy silniczek dałby rade wymieszać ciasto naleśnikowe bo ja np. robię geste. co do bitej śmietany to już prędzej ale wg mnie i tak lepszy w tym zakresie będzie zwykły mikser - pójdzie znacznie szybciej. placki ziemniaczane - bez problemu za to się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jedno i drugie i służa mi do różnych rzeczy mikser do mieszania ciast i ubijania piany blender do przecierania warzyw do zupy, do sosu, do szatkowania cebuli i innych warzyw, jajek na pastę jajeczną, do robienia koktaili itp. słyszałam też, że ludzie blenderem siekają mięso na mielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendermikser
hmm, no mnie głównie chodzi o robienie bitej śmietany oraz naleśników. Tak wiec pewnie będę musiała sobie mikser kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona blendera
Blender to ulubione narzędzie kuchenne mojego męża ;) Był bardzo niepocieszony, jak po kilku latach użytkowania zepsuł się ten nasz. Ale w Biedronce był cały zestaw - w zeszłym tygodniu i oczywiście go kupiliśmy :D Ale do nalesników i śmietany to raczej mikser. Blenderem chyba nie ubijesz, bo to tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blender czasami się przydaje. Ja mam taki prostszy model, bo mam też mikser. Ale jeśli zamierzasz wybrać z pomiędzy tych dwóch urządzeń i decydujesz się na blender to zwróć uwagę na jego moc. Mój ma chyba coś koło 300. Poszukaj raczej czegoś około 600 jak na przykład bosch MSM 7300 albo braun MR 6550 - zobacz sobie na electro.pl jest duży wybór blenderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ma ktoś doświadczenie z blenderem personalnym? Czy to w ogóle ma sens? Czy ten bidon zamiast pojemnika się sprawdza? Chodzi mi o coś takiego https://www.ceneo.pl/59886903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarya
@gość blender personalny jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, które często, zwłaszcza rano, przygotowują koktajle (przed pracą, treningiem). Nie ma przelewania, Koktajl jest po przygotowaniu od razu gotowy do zabrania w wygodnym bidonie. Sama też mam ten od Adlera (AD 4075) i chwalę sobie ten zakup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Zarya znam ten blender, generalnie lubię produkty Adlera, a AD 4075 sprawdza się jako motywator codziennego wzbogacania diety o coś zdrowszego, niż kawa :) plus zastąpił z powodzeniem zwykły blender ręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constantina
Ja posiadam i blender kielichowy, i personalny (wspomniany AD 4075 od Adlera zresztą) - uzupełniają się wyśmienicie. Kielichowy jest do zadań specjalnych, personalny do koktajli i moich deserów i szybkich "szotów". Idealnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarya
@constantina Właśnie rano do takich rzeczy jak szoty nie ma sensu wyciągać dużego blendera, czy tym bardziej wyciskarki. A mały sportowy blender załatwia sprawę. Jest sporo opcji do wyboru, ale w tym wypadku doszłam do wniosku, że na początek nie będę przepłacać. W przypadku Adlera AD 4075 nie płaci się za markę, tylko za fajny sprzęt, i o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkakrk
Gotie ma taki fajny i w rozsądnej cenie, a nie kilkaset złotych za samą nazwę, gdy funkcjonalność taka sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ten braun faktyczni fajny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×