Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daaadaa

dziewica po trzydziestce

Polecane posty

Gość nbmnbmn
pozbyć się tej cholernej błony za pomocą dezodorantu i iść się zbadać, zdrowie jest ważniejsze niż jakiś tam kawałek błony dziewiczej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Już nie
Wiesz co, jestem zachwycona twoją historią. Naprawdę. Super. Podziwiam za odwagę szukania tego jedynego do tak późnych lat i gratuluję szczęśliwego zakończenia. Wiele innych zesrałoby się ze strachu przed samotnością, nie mówiąc już o dziewictwie które w dzisiejszych czasach jest fatalnie traktowane. Kobiety które są dziewicami są wyśmiewane już od wczesnej młodości, a dziewictwo postrzegane jako to że "nikt jej nie chciał" i że trzeba się tego jak najszybciej pozbyć aby nie być "zieloną" w życiu. Ta propaganda jest to straszna krzywda i społeczna pułapka dla wielu młodych dziewczyn. A tak ogólnie do dziewic to macie przynajmniej o tyle lepiej że macie mniejsze ryzyko zachorowania na różne choroby. Szczególnie grzybicę pochwy która jak już raz się straci błonę to przychodzi nagle nie wiadomo jak i skąd i raz wyleczona lubi nawracać przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna która ma problemy z hormonami i owłosieniem nie chodzi do ginekologa?Dlaczego sobie robisz krzywdę? jak juz strasznie nie chcesz żeby cię badał (swoją droga rozumiem jak 16 latka się krępuje ale 30?) idź i poproś o skierowanie na badania hormonów.Niszczysz swoje zdrowie bo sie wstydzisz?Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daadaa
ŻAŁOSNE LECZ PRAWDZIWE. Idę w tym miesiącu bo w końcu muszę to zrobić. cIĄGLE NIE MOGĘ ZWLEKAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODZIELAM OPINIĘ NIEKTÓRYCH FORUMOWICZÓW ,ŻE W WIEKU TRZYDZIESTU LAT NALEŻY SIĘ UDAĆ DO GINEKOLOGA ŻEBY SIĘ PRZEBADAĆ I NIE MA ZNACZENIA CZY SIĘ JEST DZIEWICĄ CZY NIE . JEŚLI CHODZI O WSTYD TO OCZYWIŚCIE WIZYTA U GINEKOLOGA NIE NALEŻY DO PRZYJEMNYCH ALE NIE NALEŻY DEMONIZOWAĆ BO W MOMENCIE KIEDY DOWIADUJEMY SIĘ O CHOROBIE TO WSTYD PRZESTAJE MIEĆ ZNACZENIE. A GINEKOLOG TEŻ CZŁOWIEK TYLKO TRZEBA WYBRAĆ ODPOWIEDNIEGO I TUTAJ TEŻ MAM TAKIE SAMO ZDANIE JAK NIEKTÓRZY ŻE LEPIEJ IŚĆ DO FACETA JEST DELIKATNIEJSZY I BARDZIEJ TAKTOWNY. CZASEM TRZEBA PÓJŚC DO KILKU LEKARZY ŻĘBY WYBRAĆ TEGO DO KTÓREGO BĘDZIE SIĘ CHODZIĆ PRZEZ KOLEJNE LATA CHOCIAŻBY NA KONTROLNE BADANIA CYTOLOGIĘ CZY BADANIE PIERSI ................WIĘC ODWAGI DZIEWCZYNY BO ZDROWIE JEST WAŻNIEJSZE OD WSTYDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewice nie wiecie ile tracicie z przyjemności a orgazm raz się żyje, wasza wola. Ja bym się niewstydzila, no co nie miałyście z kim współżyć i co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×