Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa_emigrantka

jaką walizkę kupić do Wielkiej Brytanii?

Polecane posty

Gość nowa_emigrantka

planuję wyjazd do Wielkiej Brytanii do pracy. nie mogę znaleźć pracy w rodzinnym mieście. niestety wszystko muszę sobie dobrze zaplanować. pracę w Londynie już mam, ale teraz mam problem jak mam się zapakować na wyjazd. planuję zakup walizki, lub walizek. nie wiem, czy lepiej kupić tanią walizkę w supermarkecie, czy lepszą (znalazłam takie brytyjskiej firmy Antler)? może mi napiszecie co będzie lepsze do dobrego zapakowania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
szczerze?? Najlepiej torba podrózna na kółkach. Walizki mają to do siebie, że sporo ważą a do UK nie możesz wziąć więcej niz 15-jesli lecisz tanimi liniami i 23 kg droższymi liniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
15 kg oczywiście. Wprawdzie możesz mieć jeszcze bagaż podreczny max 10 kg ale wierz mi jak się pakujesz to nie wiadomo skąd te kg przybywają w zastraszającym tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w easyjet jest 20kg
Cos lekkiego kup. Nie martw sie tak bardzo o ciuchy, bo w UK sa dosyc tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wizzair
jest 32 kg 15 kg było bodajże do z maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------**
najlepiej taka ktora rozklada sie w namiot,zebys miala gdzie spac jak wyroluja cie z chata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj przez google
może jest na to jakaś ustawa , przepis , jakie NALEŻY zabierać ze sobą walizki do UK no bo przecież może się okazać że masz niedozwolony kolor lub fason :P no chyba logiczne że trzeba kupić jak najlżejszą żeby nie tracić należnych kilogramów na opakowanie skoro w to miejsce zmieści ci się na przykład para butów btw - przecież w każdych liniach lotniczych można wykupić większy bagaż (np w ryanie zaczynasz od 15kg , potem jest 20 a potem chyba nawet 35 - wiadomo że za cięższy zapłacisz więcej ale może akurat będzie się opłacać zapłacić za jeden ciężki niż za dwa lżejsze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszla nowa emigrantke Tak sie sklada ze rownierz zamieszkuje london jakbys miala jkies pytania pisz na e-mail chetnie odp co gdzie itp.. Co do torby to ja zawsze biore ze soba torbe sportowa L wypchana na maxa biore ja jako torbe podreczna i nigdy sie do mnie nie czepiaja.. Do torby podrozne upchaj z 4 kartony papierosow i z 2 flaszki pl dobrej wdeczki :) jak w ogole znajdziesz miesjce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_nowej_emigrantki
rzeczywiście wydaje się, że torba jest najlepsza, ale ja kupiłam Antlera walizkę w necie, mama mi ją przesłała przez kuzyna jak jechał autem do UK i sprawdza się spoko, poza tym moim zdaniem to już nie te czasy co się jeździło z pełnymi torbami... powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko naiwniacy korzystaja
na dobra sprawe mozna nie brac nic bo wszystko jest tanie na miejscu. ale dla osoby ktora przyjezdza 1szy raz wszystko wydaje sie za drogie wiec na poczatek kazdy przyjezdza z wypchanymi torbami. jedyne co moge poradzic to rzeczywiscie lekka walizke lub torbe na kolkach. poza tym nie pchac w nia ciezkich rzeczy typu szampony czy balsamy do ciala bo tutaj sa tansze niz w Polsce a i tak zakladam ze nie wezmiesz resztek z domu tylko kupisz nowe. innym rozwiazaniem jest wyslanie bagazu przez firme kuierska (teraz oglaszaja sie w gazetach ze wysylaja bagaz za granice i masz gotowy jak dolecisz) wiem ze ceny sa konkurencyjne w porownaniu do oplat bagazowych w kazdej linii lotniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej poszukaj na www.e-walizki.pl teraz dają tam dodatkowe 2 lata gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Powiem Wam tak, kupiłam niedawno walizkę z logo naprawdę znanej firmy, ale jakość była tragiczna. Po kilku wyjazdach zmieniłam na mniej znaną i tańszą. Różnica jest powalająca! Dzięki skorzystaniu z oferty serwisu www.tonsac.pl stałam się posiadaczką doskonałej jakości torby. Dwa solidne gumowe kółka i przede wszystkim solidnie przeszyte uchwyty dają stuprocentową pewność długiej i bezproblemowej eksploatacji. A poza tym mają genialne wręcz wzory do wyboru (tkane)!!! Cała oferta jest dedykowana paniom, więc tym bardziej jest z czego wybierać...Setki wzorów i wszystkie damskie :)) Takie rzeczy to ja lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie rozum a nie walizke debilko. Lizesz jaja ciapatym wiem ze to robisz suko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola kiti
ja kupiłam zestaw walizek - 3 sztuki w różnych rozmiarach. Moim zdaniem te sztywne są lepsze i bezpieczniejsze. Polecam zwrócić uwagę na zamek walizki - odkąd mnie okradli nie ruszam się już bez dobrego zabezpieczenia. Teraz są takie zamki, które otworzyć może tylko właściciel walizki i celnicy. Można poczytać: http://walizki-kabinowe.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie kupiłem jedną walizkę kabinową Ochnik i wystarczyła spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie tak zeby pozniej ciapaty zmiescil w niej twoje cialo. Pozdro dla lizacych jaja ahmedom i innym mohamedom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem walizkę mniej więcej pół roku temu i byłem mocno zaskoczony, że tak wiele rożnych propozycji maja w sklepie walizkownia.pl. Bardzo duży wybór, myślę że na spokojnie znajdziesz tam coś dla siebie, na pewno będzie warto zajrzeć jak szukasz dobrej walizki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×