Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Die Sonne

ale ja mam dylemat :(:(:(

Polecane posty

witam, otoz zdecydowalam sie napisac na tym forum, poniewaz nie wiem co mi odxxxoliło po maxie chyba oszalalam :) , ale uwazam ze cotam :P nigdy nie zasiegalam jakichkolwiek rad na forum; zwlaszcza na TAKIE tematy. mozecie uwazac, ze zgubilam gdzies jakas klepke, ja sama tak mysle gdy to teraz pisze, bo zawsze radzilam sobie z tym sama. i w ogole boje sie zdemaskowania xD. jestem z torunia a to nie jest wcale takie wielkie miasto. naprawde przelamuje wszystkie lody piszac tutaj, a z kolezankami nie chce na ten temat rozmawiac, bo one mysla jakos inaczej niz ja. chodzi mi o męzczyzne, do tej pory nie mialam problemu z poradzeniem sobie z nimi, jak dotad wszystkie flirty i zaloty traktowalam tylko jako podkreslenie i upewnienie sie o mojej atrakcyjnosci, ze wciąż jestem atrakcyjna i sie podobam innym. nie, zebym miala figure modelki i byla jakas najpiekniejsza na swiecie- to jednak mezczyzni za mna patrza, nie wiem dlaczego, ale tak jest naprawde. prawia mi komplementy, ze az juz nie chce mi sie ich sluchac i znam je na pamiec.:). Z facetami tez przeszlam swoje, wiec z czasem postanowilam odbic pałeczkę i traktowac ich jak zabawki, bo szkoda mi glowy sobie nimi zawracać, ale ... hmm sama nie wiem co o tym myslec. otóż niedawno spodobal mi sie taki jeden koleś :| co nie znaczy ze teraz bede zwracac na innych uwage..2 razy w miesiacu tak dla rekreacji :)) i spedzenia wesolo wolnego czasu uczeszczam na basen :)) takich lasek jak ja jest sporo wiec nie musze chyba obawiac sie zdemaskowania lol. i wiec ... eh.. :) wiecie jak to jest on chyba tam pracuje to czasami trafiam na jego zmiane :P i gdy "zauwazyl" mnie po raz pierwszy to caly czas spedzil tylko na wypatrywaniu mnie, rozgladaniu sie za mna, prężeniu sie przede mna, łazeniu za mna i calym tym jezykiem ciala dawal mi wyraznie znac ze mu sie podobam- A ja oczywiscie zadarlam nosa i pokazalam swoja godnosc i ani razu na biedaka nie spojrzalam, a zly nie jest. :) tak mi sie go jakos zal zrobilo ...:):) nawet wyszedl za mna przed basen, wyraznie dal znac ze jest zainteresowany. a ja nawet nie mrugnelam okiem, nie wiem dlaczego bo uznalam ze tez jest interesujacy :/ czasem go widze na basenie i od tamtej pory patrzy sie na mnie juz nie tak czest jak wtedy a jak Ja sie zaczne gapic, to wodzi wzrokiem gdzie indziej. i czasami nei wiem jak to ODIERAC. ja mysle ze jest atrakcyjny itd. ale ciekawe co on o mnie mysli soie tam siedząc na tym krzeselku :P:P w ogole czasami sie zastanawiam czy warto chodzic na ten basen, bo nie ukrywam chodze tam po to zeby moze zwrocic na siebie jego uwage ?? wiecie- ja mam hopla na punkcie swoich 6 kilo nadwagi i nieraz ktos z rodziny mi tam cos powie i zazartuje ze mnie A zebym miala sie przed kims rozebrac to wole sie zabic :)) a on widzial mnie w stroju basenowym bikini i jednak chyba zaakceptowal moj wyglad skoro tak sie zachowywal wtedy... I własnie tym mnie ZŁAMAŁ, moj slaby punkt- ze jednak mu sie taka podobalam. nie wiem czy wogole zawracac sobie nim glowe, bo skad mam wiedziec czy on nie jest ZONATY i czy nie ma dziecka lub dzieci ???? prosze doradzcie mi cos, czy zrobic cos, zeby wzbudzic nim ponownie swoje zainteresowanie, a jak tak TO JAK????? Czy moze olać to, bo juz starcilam u niego szanse ???? dodam, ze tylko przy nim czuje sie bardzo niesmiala i jak ostatnio spojrzelismy sobie w oczy to zlapalam BURAKA!! :)) prosze doradzcie mi cos, nie chce szukac pomocy u przyjaciol, bo oni to widza inaczej. ja bardziej chce poznac zdanie ludzi z Zewnątrz :) ehh juz nie wiem co pisac. czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trdrtr
przeczytałam ale nie wiem co ci doradzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to on wlasnie robi teraz to co ja i czeka az ja pierwsza dam mu znak? ej no spiscie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce.. ale się rozpisałaś:P musisz przełamać nieśmiałość i dać mu do zrozumienia, że też jesteś zainteresowana. uśmiechnij się np xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluskwa1234
dokładnie, usmiechnij się do niego na facetów to działa:) jak sie do ciebie tez usmiechnie to bedziesz wiedziala co dalej;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie odwzajemni to sie chyba utopie ze wstydu w tym basenie :D bo z natury jestem baaaardzo wtydliwa :D nie bedzie mnie teraz do poniedzialku, ale prosze pisac- jak przyjade to przeczytam i odpisze :) dziex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsdlf
nie bedzie. masz prawo sie usmiechac. nawet jak nic z tego nie wyjdzie. mozesz miec przeciez pogodne usposobienie. usmiechnij sie. pewnie odwzajemni. unika cie bo poczul sie splawiony. meska duma. daj sobie i jemu szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ars Neo
Masz 24 lata i uzywasz zwrotow jak 13 latka? Idac Twoim tokiem myslenia i wyslawiania skomentuje tylko -ZAL.PL:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie napisałaś ile
masz lat to myślałam że to jakaś 12-latka pisze:O:O Ogarnij się dziewczyno bo zachowujesz się jakbyś jeszcze gimnazjum nie skończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×