Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jabłkoantonówka

wesele okolice krakowa

Polecane posty

Cześć wszystkim :) Chciałam się zapytać, czy ktoś zna jakieś fajne miejsce, gdzie można zorganizować wesele na 200 osób w Krakowie, albo w okolicach? Interesuje mnie lokal z klimatyzacją, ponieważ ślub odbędzie się w lecie. Dodatkowo zależy mi, żeby było gdzie wyjść na zewnątrz, jakiś mały ogródek chociaż, albo coś. Będę wdzięczna za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy na 200 ale napewno cos kolo tego Dworek Skawinski :) W Skawinie w srodku parku, mozna wyjsc na taras badz do parku , wyglada jak pałac w srodku :) Sa dwie sale z tego co wiem, jedna wieksza druga mniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hxjkao sd
biala wilczyca w kocmyrzowie. Przepiekna sala do 300 osob, zobacz na ich strone. Sala boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa sala w mogilanach , jurek catering , wpisz sobie w wyszkuiwarke. nowa klimatyzowana sala. ja mam tam wesele juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toots
Wygoogluj sobie restaurację Krakowskie Przedmieście w Zabierzowie. Tam gdzie jest Business Park. Jest bardzo duża i mają tam dobre jedzenie. Dojazd jest niezły, wydaje mi się że podczas imprezy na tyle osób odległość od centrum to spory plus. Otoczenie tej restauracji też jest ładne i można zrobić tam niezłe fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnelica__
Z tego co wiem, co sale na 200 osób, a nawet więcej ma Castello w Wolbromiu. To niedaleko Krakowa. Na pewno mają klimatyzacje i ogród. Byłam tam raz na spotkaniu i wygląda naprawdę ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GADJLAD
Ja miałam wesele w sierpniu , rewelacja :), sala jest bodajże na 180 osób, jest duzo przestrzeni na zewnątrz, piękna sala, dobra obsługa, klimatyzacja sala w Owczarach "Dolina Owczar"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnica
Najpiękniejsze miejsce wg mnie to Oranżeria Dworku w Tomaszowicach. Spokojnie zmieści 200 osób - wesela w tej sali robią bodajże od min. 120 osób zresztą. Nawet nie wiem, czy jest klima, ale sala jest baaardzo wysoka, z przeszkloną antresolą, mega stylowe wnętrze (drewno i kamienie), byłam tam na weselu w czerwcu tego roku, upał był niemiłosierny a w środku przyjemny chłód! Piękne otoczenie budynku, balkon na który można wyjść, można też wybrać menu z grillem i to jest mega fajna opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raflu
o dobrze znać fajne miejsca na to, żeby urządzić wesele. Mam wrażenie, że ostatnio coraz większy wybór mamy jeśli chodzi o sale weselne. A moim odkryciem jest Hotel Niebieski na Salwatorze. Piękne widoki, niedaleko nad Wisłę, więc się można przespacerować, piękna sala i dobre jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GDZIE TY W KOŃCU MIESZKASZ co forum to jesteś z innego miasta jesteś tak naprawdę właścicielką i robisz darmową reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się podoba sala tutaj http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/ kameralna, ale też elegancka, lokalizacja super no i parking mają. czy ktoś z was może był na weselu tam i się może podzielić wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×