Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sweetyyy21

Konsultanci oriflame,avonu, beeteware, L-R, prosze o opinie

Polecane posty

Chciałabym dowiedziec sie jakie sa warunki pracy w takiej firmie, rowniez zajmuje sie marketingiem wielopoziomowym ale chcialabym sprobowac jeszcze w innej firmie prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę kilka wad .... czasami za duzo dystrybutorów ... zamawiasz przesyłke , a akazuje sie ,ze polowy produktów , nie ma , a są inne , mniej potrzebne do szcześcia .... Dlatego wole coś zupełnie innego , nawet śmiem twierdzić ,ze pieniądze leża na ulicy , tylko trzeba umieć je dostrzec .... i wcale nie trzeba być jakimkolwiek dystrybutorem MLM .... Kto chce moze napisac do mnie , email w stopce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlm-owiec
moge stwierdzic podobnie jak "Mkol63" , ze pieniadze leza na ulicy. bo oprocz etatu i wlasnej firmy istnieja setki innych sposobow na zarabianie duzych pieniadzy. i mowie tutaj o dobrych zarobkach a nie zarabianiu na klikaniu w jakies reklamy czy innego rodzaju badziewie. MLM jest jednym z takich biznesow w ktorym mozna zarobic bardzo duze pieniadze. jesli chodzi o opinie to prawie kazdy MLM jest dobry ja akurat wybralem FM group i nie zaluje. swietna praca i swietne zarobki i co najwazniejsze praca lekka i przyjemna jako ze ja jestem bardzo leniwy to taki rodzaj zarabiania pieniedzy odpowada mi bardzo. na przyszlosc mam tylko nadzieje ze ludzie w koncu przekonaja sie do tego typu biznesu bo narazie wiekszosc ludzi ma negatywne skojarzenia z MLM. moze kiedys uwierza w to i zaczna zarabiac. wszyscy bez wyjatku. czekam na ten dzien. to dopiero bedzie BUM heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet od upiku
no napiszcie cos jeszcze. to ciekawy temat jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil LR Łódź
Witam. Jestem konsultantem LR Health & Beauty Systems na terenie Łodzi. Chętnie umówię się na spotkanie z osobami z mojego miasta zainteresowanymi kosmetykami LR. Odpowiem osobiście na pytania i zaprezentuję ofertę produktów reprezentowanej firmy. Mój tel.: 535-009-439, gg: 26396509, e-mail: kamil.ignasiak@wp.pl. Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Jeśli chodzi o LR to współpraca z tą firmą jest bez porównania korzystniejsza niż przykładowo Avon czy Oriflame. Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć więcej także zapraszam do umówienia się na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki z betterware
A ja zapraszam osoby zainteresowane do Betterware DO 20 PAŹDZIERNIKA wpisowe =1zł , ciekawe prezenty, korzystny zarobek, przyjemna praca Produkty Betterware to rzeczy przydatne kazdej Pani Domu, to rzeczy, których potrzebujemy na co dzień, dlatego sprzedaje się je bez większego problemu. Zarobek to 30% ceny każdego produktu plus wysokie rabaty za sprzedąz osobista i grupową Skorzystaj z szansy i zapisz sie jeszcze dziś! Zapisy na stronie http://praca-betterware.info.pl/ zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem partnerem LR Health & Beauty Systems na terenie województwa Śląskiego. Z ogromną przyjemnością udzielę informacji o produktach oraz ofercie firmy : -) Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu ze mną- gg:5028057 lr.halszka@gmail.com Pozdrawiam (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do współpracy z firmą betterware ;) oferują szeroką ofertę chemii do domu, rzeczy do kuchni, garderoby i wiele innych :) świetny sposób żeby dorobić trochę kaski - bez wysiłku zarobisz na to żeby kupić rzeczy dla siebie za free i jeszcze pójść do naprawdę dobrego fryzjera ;)a jeżeli się postarasz? Możliwości są nieograniczone... ;) gg1309786 m.koleda90@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Zapraszam...zostań konsultantką polskiej firmy kosmetycznej Mariza, która oferuje świetne produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Bezpłatna rejestracja, rabat podstawowy 30%, dodatkowe bonifikaty do 17%, brak limitu i obowiązku składania zamówień, szkolenia, konkursy.. Firma w sprzedaży bezpośredniej jest jeszcze "świeża" na rynku...dlatego są tu spore perspektywy, a jeśli się nie spodoba...można bezproblemowo zrezygnować w dowolnym momencie.. To nasza rodzima firma, która oferuje kosmetyki dla każdego i na każdą kieszeń..:) Serdecznie polecam www.grazia.klubmariza.pl gg3986044 Pozdrawiam Grażyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 01
he, he pranie mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.avon1
Ja jednak zostaje przy Avon. Chetni do wspolpracy moga pisac na maila asia.avon1@wp.pl Odpowiem na kazde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aveneus
Witajcie. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś o firmie LR i jakie daje możliwości finansowe zapraszam do kontaktu. Oczywiście możemy porozmawiać na skype. Chętnie odpowiem na każde pytanie. Najważniejsze to kontakt z osobą która osiągneła w tej firmie już sukces, a ja mam bezpośrednio z liderami z Czech gdzie firma jest dłużej niż w Polsce. E-mail: dawiop@gmail.com Skype: dawiop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×