Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devone

Ten rok jest dla mnie przeklęty

Polecane posty

Mam 25 lat. W ciągu ostatnich 8 miesięcy: rozstałam się z facetem, z którym byłam 3 lata, miesiąc później poznałam miłość mojego życia, która nagle przestała się do mnie odzywać. Nie poddając się, poznałam niedługo potem kolejną miłość mojego życia, byłam z nim parę miesięcy, zakochałam się, ale dzieli nas zbyt duża odległość i on uznał, że to nie ma sensu. W międzyczasie mój przyjaciel z grupy i moja przyjaciółka z dzieciństwa poznali się na mojej imprezie, zakochali się w sobie i są teraz razem, mnie unikają, bo przyjaciółka jest zazdrosna... Miałam w tym roku już 4 śluby znajomych, będą jeszcze 4. Nie to żebym się użalała nad sobą, wiem, że ludzie mają gorsze problemy, ale wokół mnie same pary, zakochani, narzeczeni, śluby...a ja się czuje jakaś gorsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara powstania
mój jest zdecydowanie gorszy, twoje problemy to nie problemy serio, usiądź na ogóra i wyrżnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smieje sie przeciez z tego...ale prawda jest taka ze jestem chyba uzalezniona od milosci...tak bardzo chce byc z kims kto bedzie mnie kochal ze wpadam po uszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idzie sobie mała, biedna myszk
bo nie wiesz co to miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym ja w koncu spotkac...wtedy mi sie wydawalo, ze oni nimi sa, bylam gotowa zrobic dla nich wszystko...a oni mnie traktowali jak zabawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awiecieze
dla mnie te te rok jest OHZDNz, popryedni TO SAMO. Ale przynajmniej wiem jaka mialam byc w zyciu by tak nisko nie upasc. Zawsze cos. Madrosc po fakcie Polaki nawet tego nie umieja pocieszam sie. A ja jestem madra po fakcie. Dzis bym bila matke - gdybym byla mlodsza - atak agresji fizycznej na nia i albo do cholery pojdzie do psychiatry albo nie. A teraz wszyscy moga isc DO KIBLA - tyle mnie cokolwiek obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awiecieze
wyzywalabym ja od kurew + babcie to samo i mialabym rodzine po trzasnieciu drzwiami i sponiewieraniu obydwu kurew. A tak + kurwy sponiewieraly mnie. I chuje . Najgorsze jest to -ile te kurwy moga poniewierac normalnymi - no ile. Ile moga krasc i sie rzadzic. rzdz kurew - istny burdel. Rzady kurew - wole szatana i pieklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ten rok tez za dobrze sie nie zaczol....ale zeby sie zakochiwac tyle razy to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elis2222
Gdzieś słyszałam że ten rok jest rokiem "Żelaznego Tygrysa" i ma być bardzo ciężki.Po katastrofie smoleńskiej można stwierdzić że coś w tym jednak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×