Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

Ale dziś

Polecane posty

Gość u mnie też
*pójdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie też
napisałaś, że pół Polski się śmieje, po czym sama się rozjarzyłaś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fall in love skin
Ten wytrzeszcz nie wie co pisze, gubi sie sama i mysli ze jest inteligentna hehehe nic bardziej mylnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie też
ty jesteś chujowa, najpierw coś piszesz, a potem się z twgo wykręcasz bo nie wiesz co odpowiedzieć:o nara szmato, miłego kurvienia się (o z kim dzisiaj? Czekaj czekaj, był już Cham, Kmicic, Dźwigacz, Desznik...aaa, dzisiaj dresiaż, mam to:classic_cool:) 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak (niestety nie jej nad czym ubolewam :classic_cool: )był sie odlać No własnie tak sie składa, że nie interesuje mnie z iloma facetami sie kochała :O A jak bym był to tez by mnie to chuj obchodziło :classic_cool: bo to jej sprawa, wazne, żebym ja byl ten na resztę pożycia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie też
mam 170 wzrostu i ważę 55kg kretynko:o nie, nie zazdroszczę, mam adoratorów w realu, to mi wystarcza. Nie muszę się łasić do każdego, od kogo usłyszę komplement:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojojoj zajebiście zazdroszczę Ci adoratorów w "realu" :classic_cool: sprawa jest prosta, nie podoba się to wypad stąd nikt cię tu nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
Oczywoiście Ostrej skończyły się teksty w googlu - zaczyna się wyzywanie od tłustych loch i zazdrosnych bab:D:D:D żałosna jestes, taka stara krowa, a bawi się jak w piaskownicy:D:D ps te teksty o dzieciach, gimnazjum i kredkach sa bez polotu😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czubek
piosenka idealnie do ciebie pasuje, pamietam jak mi opierdalas...robisz to chujowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja lubie takie topy przy porannej kawce.:) dzień dobry , ja sobie bedę tylko śledzic, nie przeszkadzam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mój Ex Chamie :D Co słychać? Aż boję się z Tobą zacząć pisać, jeszcze powrócą stare namiętności :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czubek
robilas mi loda godzine qrvo, taka dobra w tym jestes buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×