Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Betty_brzydulka

jakie buty na jesień??

Polecane posty

Mi się udało kupić ładne botki w wojasie. Mam nadzieję, że jutro zostanie mi dostarczona przesyłka z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie buty na jesień? Solidne, aby trzymały ciepło i nie przemakały :) No i wygodne, rzecz jasna! Osobiście bardzo lubię buty ecco i często korzystam ze sklepu Eccoshop.pl, bo mogę tam kupić obuwie tej marki w bardzo korzystnych cenach. No i zawsze mam pewność, że płacę za wysoką jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam buty The North Face. Gorąco polecam, mega wygodne ciepłe i wytrzymałe. Ja swoje kupiłem w Eastend.pl z kodem sklep20 dostałem 20% rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obowiazkowo na wysokiej szpileczce-kozaczki poza kolana najlepiej lateksowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_lewa
Podobno najmodniejsze w tym roku są botki na szpilce. Ja nie wyobrażam sobie chodzić w szpilkach dzień w dzień, więc kupiłam sobie zgrabne, cieplutkie botki na słupku. Pasują w sumie do wszystkiego, no może poza spódnicami poza kolano, bo skracają nogę... Ja swoje zakupiłam tutaj www.e-kupon24.pl/goto/answear_botki/ AHA!!! I zapisałam się wczesniej na newsletter to mi policzyło az 40 zł taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarcinka090
Ja buty na jesień i to dwie pary kupiłam w tym sklepie http://www.renee.pl/obuwie_damskie.html Buty bardzo fajne, i na obcasie i na płaskiej podeszwie - duży wybór ogólnie. Teraz zaczyna się psuć pogoda i zastanawiam się nad kaloszami, bo mają naprawdę bardzo fajne, można by rzec - eleganckie, czarne, klasyczne. A jak pada to niestety większość innych butów, szczególnie zamszowych przemaka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jesień najlepsze są botki - stylowe i wygodne, ostatnio najmodniejsze są botki boho - http://stili.pl/ tutaj je kupisz w dobrej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jesień miałam snejkersy Merg, na wiosnę będę chodziła w tych samych. Kochaj snejskery za wygodę. Nie wszystkie podobają mi się wizualnie, ale większość tak. A już niektóre są naprawdę powalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvvia009
Myślę, że w jednych jesieni nie obskoczysz. Tym bardziej, że buty należy dobierać do stroju i okazji. No i powinny być wygodne. Może botki na słupku do pracy, a na co dzień sztyblety albo workery? Przydałoby się też coś na deszcz, teraz modne są kalosze więc warto nabyć. Jeśli szukasz inspiracji na jesień to może tu http://www.gotoweinformacje.pl/skompletowac-jesienna-garderobe/ znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Paskuda
A co powiecie o najnowszym mus have jak espadryle tomsy?Ja uważam, ze to świetnie wyglądające buty, idealne na słoneczne, jesienne dni. Sama chcę sobie takie kupić i znalazłam bogatą ofertę na https://domodi.pl/buty/buty-damskie/espadryle-damskie/tomsy i muszę się spieszyć zanim zrobi się chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasikM90
ja na jesień mam zwykłe, czarne, płaskie botki z Wojasa i bardzo sobie chwalę. Nie przemakają, są wygodne i pasują do większości ubrań :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto by obuwie na jesień było solidnie wykonane oraz ciepłe. Ostatnio prawdopodobnie najwięcej w tym sezonie będzie botków. Także warto będzie je mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij na www. Alfasan.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór markowego i modnego obuwia na jesień i zimę w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci www.butyland.pl naprawde mają dobre jakościowo buty na jesień oraz szeroki asortyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscy wybrałabym półbuty albo kaloszki na przykład . Będą tanie, bardzo wygodne i modne. A do tego na taką pogodę idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że na taką pogodę jak dziś za oknem to własnie kaloszki byłyby najlepszym rozwiązaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalynka88
Skórzane botki to dobre rozwiązanie na każdą pogodę jaka może nas spotkać w sezonie jesienno-zimowym :)) tylko należy wybrać te porządne, a nie jakieś bazarowe, które rozkleją się po pierwszym deszczu. Ja z reguły kupuję w Wojasie i jestem bardzo zadowolona :) stopy mi nie marzną, a z butami nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jesień najlepiej porządne bo jest mokro, takie które się nie rozkleja od wilgoci po jednym sezonie :D Ja swoje kupiłam w Wojasie, bo mają sporą ofertę botków https://wojas.pl/ona/buty/botki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×