Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Parrot

swędzenie głowy

Polecane posty

Dnia 12.11.2021 o 23:02, Laurka15 napisał:

Dziewczyny szampon z Forever! Podam Wam link, ale to piszcie priv 🙂

Aloes w Forever jest przerabiany w USA czy Europie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, nowka_sztuka123 napisał:

Aloes w Forever jest przerabiany w USA czy Europie?

Szczerze - nie wiem. Nie zastanawiałam się nad tym, sprawdziłam parę produktów i generalnie wszystkie ok, z szamponu jestem właśnie chyba najbardziej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Laurka15 napisał:

Szczerze - nie wiem. Nie zastanawiałam się nad tym, sprawdziłam parę produktów i generalnie wszystkie ok, z szamponu jestem właśnie chyba najbardziej zadowolona

Pytam, ponieważ UE zakazuje stosowania formaldehydu przy stabilizacji aloesu, który ma później być kosmetykiem naturalnym, a w USA nie ma takich regulacji. Niestety kosmetyki z mlm mają to do siebie, że nie ma szans na znalezienie obiektywnych opinii - raczej wszystkie są pozytywne, pisane przez konsultantki, a brakuje opinii merytorycznych czy właśnie informacji o pochodzeniu składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, pamparampam90 napisał:

ja mam strasznie suchą skórę głowy 😞 swędzi przez to, że czasami drapie aż do krwi, nie wiem jak sobie z tym poradzić 😞

Próbowałaś stosować olej przed myciem głowy? Mi na mega suchą skórę pomogło olejowanie skóry głowy i balsam do ciała nałożony przed myciem (Dexeryl emolient). Szampon nie nawilży porządnie, bo za chwilę go spłuczesz, a odżywki czy maski są głównie przeznaczone do włosów, więc ich składniki niekoniecznie mogą pomóc przy problemach skórnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, nowka_sztuka123 napisał:

Pytam, ponieważ UE zakazuje stosowania formaldehydu przy stabilizacji aloesu, który ma później być kosmetykiem naturalnym, a w USA nie ma takich regulacji. Niestety kosmetyki z mlm mają to do siebie, że nie ma szans na znalezienie obiektywnych opinii - raczej wszystkie są pozytywne, pisane przez konsultantki, a brakuje opinii merytorycznych czy właśnie informacji o pochodzeniu składników.

Wiem o czym mówisz. Może da się to wygooglować? Nie zastanawiałam się nad tym nigdy, wypróbowałam, sprawdziło się więc używam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Laurka15 napisał:

Wiem o czym mówisz. Może da się to wygooglować? Nie zastanawiałam się nad tym nigdy, wypróbowałam, sprawdziło się więc używam 😉

Próbowałam wygooglować, bo po prezentacji oferty na spotkaniu z przedstawicielkami Forever miałam mocno podrażnioną skórę. Żadna z obecnych konsultantek nie była w stanie mi powiedzieć dlaczego tak się wydarzyło. Potem sama wyszukałam informację o tych regulacjach, bo Forever chwali się, że ma uprawy  w Ameryce Południowej (tam nie ma już żadnych regulacji prawnych), ale sama firma prawdopodobnie produkuje w USA (choć kod ean wskazywał na Kostarykę). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.12.2014 o 14:03, Gość gość napisał:

Nie chcę cię straszyć ale mnie też tak kiedyś głowa swędziała i okazało się, że to wszy. 😞 Zastosowałam specjalny szampon http://wszawica-sora.pl/ i na szczęście to paskudztwo ustąpiło całkowicie. Tak samo jak swędzenie. 🙂

Włosy moga się osłabić po kuracji, więc dodatkowo można je wzmocnić np. biotyną i cynkiem w drazetkach Merz Special opracowanych z myślą o zdrowych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×