Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość callamee

WZBOGAĆ się, praca w domu. WYPŁACALNI!!

Polecane posty

Gość callamee

Jesteś osobą młodą, ambitną, szukającą nowych wyzwań, spędzającą dużo czasu przez komputerem. Mam dla Ciebie propozycję dosyć łatwego zarobku paru $$. Poświęć mi tylko chwilkę, a na pewno nie pożałujesz. Przeglądając Internet czy grając w gry lub ogólnie siedząc przed komputerem nie korzystasz z całego ekranu. Moja propozycja daje możliwość zarobienia pieniędzy poprzez wykorzystanie małej przestrzeni na swoim ekranie . Wystarczy, że wejdziesz na stronę: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=134900 Na stronie jest możliwość zmiany języku na język POLSKI. Chciałabym Wam przedstawić sposób na zarabianie pieniędzy którym jest surfbar. Surfbar to program który musisz pobrać i zainstalować na swoim komputerze w którym wyświetlają się banery reklamowe. Moim zdaniem najlepszym z nich jest 20$2Surf. Na innych surfbarach trzeba weryfikować czy jesteś przy komputerze a na tym nie trzeba nic, wystarczy mieć załączonego surfbara. W 20dollars punkty można zbierać na kilka sposobów: - jak jest włączony baner to za każdą minutę otrzymujemy 1pkt - po lewej stronie mamy Clicks Bonus - tu klikamy w reklamy za które dostajemy 10pkt - Bingo Surf - jeden raz dziennie możemy zgrać w bingo nagrodami są 10centów,1dolar,1credit,1surfpass lub Jackpot -Wheel Surf - koło fortuny nagrody takie jak w bingo Co jakiś czas na banerze pojawia się napis SURFER BONUS jeżeli w niego klikniemy to otrzymamy od 1 do 1000pkt lub 1 surfpass REJESTRACJA: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=134900 Po przejściu na stronę główną wpisz swój adres e-mail. Po pobraniu pliku zainstaluj go na swoim komputerze. Instalacja to kilka kroków i nie powinno być z tym większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×