Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wierna

Co na urodziny?

Polecane posty

dla 11 latki , idziemy jutro z mezem do znajomych i tak sie sklada ze ich corka ma urodziny. co kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se ja
czekoladki, album na zdjęcia, encyklopedie, mp3 zależy ile chcesz wydać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak max. 50 zł na prezent bo wiadomo jak pojdziemy to wodeczke tez trzeba kupic itp. wiec zeby w 100 sie zamknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se ja
hmm zbliża się rok szkolny to może jakiś wypasiony piórnik albo ładny plecak. albo bransoletkę! dziewczynki w tym wieku lubią się malować po kryjomu to może jakiś błyszczyk . wymyślisz coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez idz sie schowaj
"no właśnie wypadłam juz z obiegu wiec nie mam pojecia naprawde" kobieto, masz 25 lat a napisalas to, jakbys miala co najmniej 65:O zapomnial wol jak cieleciem byl? :O wez nie odstawiaj histerii, jakby bylo 100 generacji miedzy Toba a ta dziewczynka :O kup jej jak ktos napisal blyszczyk, moze jakies artykuly do wlosow (zestaw gumek, spinek), kosz ze slodyczami, jakas fajna bluzeczke z h&m czy orsaya, dvd, cos do szkoly (jakies ladne zeszyty w twardej oprawie) itd itd boszzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku*wa ale tu co niektorzy mili sa tylko krytykowac sie potrafi a na normalne pytanie to juz mega prblem jebane pamaranczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×