Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaankaankaankaanka29

Kobieta eks a dziecko

Polecane posty

Gość ankaankaankaankaanka29

Dzisiejsza sytuacja powalila mnie na kolana, nie wiem co powinnam zrobic i licze na wasze doswiadczenie i pomoc Moj byly maz mial dzsiaj zabrac nasza corke do siebie na noc, wieczorem zadzwonil do mnie i powiedzial iz nie moze jej zabrac bo Jola(jego kobieta) powiedziala cyt,, nie chce widziec malej dzisisja u nas w domu"!!!!!! Nie wierzylam w to co uslyszalam ,zadzwonilam wiec do nie j i jak sie okazalo to byl dopiero poczatek, uslyszalam ze nie chce jej widziec, bo ona placi za mieszkanie po polowie z nim i ma prawo sobie tego nie zyczyc, ze moj eks powinien sie wyrzec dziecka bo nie wiadomo czy to jego!!!!!( tu juz opadlam) a takaze ze jak daje eks dziecko na weekend to powinnam z nia najpierw zrobic pozadek bo ona nie chce sama spac. Sluchajcie co ja powinnam zrobic w taki mwypadku , bo sama nie mam pojecia. Pomozcie1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim to powinnaś rozmawiać ze swoim byłym a nie nią ona nie musi kochać Waszego dziecka ale Jego postawa pozostawia wiele do życzenia :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaankaankaankaanka29
Ja nie potrafie z nim rozmawiac, dla mnie jest on nieodpowiedzialny i cholernie dziecinny, mnie zostawil dla Joli a teraz chce ja zostawic dla 19 ki. Doszlam jedynie do wniosku ,ze mala nie bedzie do niego jezdzila, tylko jezeli bedzie chcial sie spotkac z dzieckiem bedzie to robil u mnie, bo innego wyjscia nei widze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja a a
ciote masz a nie faceta. A tej lasce trzeba bylo odpowiedziec. Ja bym nie dopuscila ojca takiego do dziecka,gdzie TY mialas oczy? Kopnij ic.h w d.upe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaankaankaankaanka29
Najlatwiej byloby ich kopnac w dupe, ale co z dzieckiem? Nie jestem taka mamusia ktora zabrania kontaktow ojca z dzieckiem ,ale czasmi zastanawiam sie czy dobrze robie, zabiegaja tak o jego widzenia z mala. Powinna muniesc sie duma, ale wiem jak to jest wychowywac sie z jednym rodzicem nie majac drugiego. Moze isc do sadu i uregulowac jakos te kontakty, choc mam wrazenie ze jemu po prostu na malej nei zalezy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj sie twojego ex czy kocha wasze dziecko moim zdaniem nic nie powinno byc wazniejsze niz dziecko dla niego, a jezeli sie zakochal i jesz z kims ,to od poczatku takiego zwiazkku wyjasnia sie sytuacje.... obydwoje sa nienormalni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
A czego Ty się kobieto spodziewałaś po byłym mężu, który już ma inną? Na Twoim miejscu przestałabym mu tak ułatwiać życie i parę razy odmówiła widzeń w obecności "tej pani".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaankaankaankaanka29
Zamierzam w ogole nie pozwalac mu zabierac dzieca do siebie, jezeli ona tam bedzie, tak jak mowilam jezeli bedzie chcial zobaczyc sie z mala to zapraszam do siebie. Wolalabym zaoszczedzic malej stresu. Nie potrafie zrozumiec takich kobiet, co zrobily im te dzieci aby je tak traktowac? Sa chyba nierzrownowazone emocjonalnie, nie mowiac juz o takich ojcach, ktorzy nie mysla ta glowa co powinni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×